Aktyvusis dvipolis


Dvipolis ip. Aktyvusis dvipolis grandines. Aktyviojo dvipolis. Labaratorins darbas aktyvusis dvipolis. Aktyvusis dvipolis laboratorinis. Dvipoliu grandines.

Apskaičiuosime srovės stiprį naudodami ekvivalentinio šaltinio metodą. Išskiriame šaką kurioje randasi ieškoma srovė, kitą grandinės dalį pakeičiame aktyviuoju dvipoliu. Grandinės darbo schemos. Darbo schema įjungti ir išjungti tiriamą srovę ir matuoti jos stiprį. Darbo schema tuščios eigos įtampai matuoti. Darbo schema trumpojo jungimo srovei matuoti. Darbo ataskaita.

Išskiriame šaką šioje elektros grandinėje yra vienas idealus evj šaltinis n-oje šakoje en. Jis kuria p-oje šakoje srovę ip. Tikrinant apgręžiamumo savybę, šaltinis en buvo perkeltas į p-ąją šaką, kad kryptis sutaptų su ankščiau tekėjusios srovės ip kryptimi. Matavome srovę in n-oje šakoje. Išmatavę gavome, kad in = ip ir in krytis sutampo su evj kryptimi. Šiai grandinei galioja apgręžiamumo savybė, tai ši grandinė yra apgręžiama.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (191 žodžiai)
  • Aktyvusis dvipolis
    10 - 3 balsai (-ų)
Aktyvusis dvipolis. (2011 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/aktyvusis-dvipolis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 12:40
×