Akumuliatoriai ir jų panaudojimas


Akumuliatoriai ir galvaniniai elementai. Kas yra galvaniniai elementai? Galvaniniai elementai - tai vieni iš plačiausiai naudojamų srovės šaltinių. Kas yra akumuliatoriai? Tai taip pat plačiausiai naudojami elektros šaltiniai. Kur taikomi akumuliatoriai Praktikoje? Akumuliatoriai labai plačiai vartojami įvairiausiems tikslams. Automobiliams ir kitoms transporto priemonėms – apšvietimui (kai automobilis stovi) ir varikliui paleisti (įsijungus varikliui. Kas yra rūgštinis akumuliatorius? Rūgštinis akumuliatorius. Rūgštinis akumuliatorius arba švino akumuliatorius - antrinis elementas. Rūgštinio akumuliatoriaus požymiai. Jo elektrolitas yra skiesta sieros rūgštis, o plokštelės pagamintos iš švino ir jo junginių. Labiausiai paplitusi automobilio akumuliatorių baterija. Kas yra šarminis akumuliatorius? Šarminis akumuliatorius. Šarminis akumuliatorius - antrinis elementas. Gaminami įvairaus tipo šarminiai akumuliatoriai. Pramonėje naudojami geležies - nikelio šarminiai traukos akumuliatoriai.

Tai taip pat plačiausiai naudojami elektros šaltiniai. Elektros akumuliatoriais vadinami įtaisai, kaupiantys cheminę energiją, kurią galima panaudoti vėliau. Akumuliatorius - tai prietaisas kaupti energiją. Tai gali būti pneumatinė talpa, įkraunama baterija, hidraulinis akumuliatorius, šilumos talpa ir pan.

  • MS PowerPoint 1314 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (406 žodžiai)
  • Shendoc
  • Akumuliatoriai ir jų panaudojimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Akumuliatoriai ir jų panaudojimas. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/akumuliatoriai-ir-ju-panaudojimas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 15:59
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo