Akumuliatoriai referatas (2)


Įvadas. Akumuliatoriaus raida. Automobilių akumuliatorių baterijų paskirtis. Akumuliatorių baterijų rūšys ir jų savybės. Techniniai akumuliatorių duomenys. Akumuliatoriaus konstrukcija. Akumuliatorių baterijos veikimo principas. Akumuliatoriaus įkrovimo ir iškrovimo procesai. Akumuliatoriaus iškrovimas. Akumuliatorių baterijos tipo žymėjimas. Elektrolito tankis. Akumuliatoriaus baterijos gedimo priežastys, požymiai ir jų šalinimo būdai. Akumuliatorių baterijų įkrovimas. Akumuliatorių baterijos atjungimas ir prijungimas. Akumuliatorių baterijos išsikrovimas ir sulfatavimasis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Griežtinant aplinkosauginius reikalavimus ir sparčiai taikant technikos išradimus automobiliuose, vis didesni reikalavimai taikomi akumuliatoriams.

Akumuliatorius yra daugkartinio naudojimo cheminis elektros energijos šaltinis, kuris ją tiekia automobilio elektros įrenginiams, kai vidaus degimo variklis išjungtas arba kai yra nepakankamas galingumas, kurį išvysto generatorius. Akumuliatoriaus tipą lemia jo iškrovimo sąlygos, esant starterio režimui variklio paleidimo metu. Akumuliatorius yra būtinas, norint paleisti automobilio variklį. Jis tiekia energiją elektros įrangai, kai automobilis nevažiuoja. Jeigu elektros poreikis yra didesnis už generatoriaus galimybes, akumuliatorius tiekia trūkstamą energijos kiekį. Jis taip pat kaupia elektros energiją, todėl jo patikimas funkcionavimas yra labai svarbus visoms automobilio sistemoms.

  • Microsoft Word 583 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (3228 žodžiai)
  • Eimantė
  • Akumuliatoriai referatas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Akumuliatoriai referatas (2). (2014 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/akumuliatoriai-referatas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 09:53
×
112 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo