Akušerinė slauga. sveiko vaiko priežiūra


Praktikos ataskaita. akušerinė slauga. sveiko vaiko priežiūra. Akušerinės slaugos praktiką atlikau. Įvadas. Įgyti teorines žinias. Tikslas. Gebėti analizuoti ir sisteminti vaiko gyvybinius poreikius. Uždaviniai. Žinoti ir ugdyti asmens higienos įgūdžius. Akušerinės praktikos metu išmokau Slaugyti nėsčiąją. Įgytų ir pasiektų profesinių kompetencijų aprašymas. Vaiko praktikos metu išmokau Atlikti krūtinės ląstos apimties matavimus. Baigusi praktiką Gebu analizuoti ir sisteminti vaiko gyvybinius poreikius. Išvados. Praktikos metu sužinojau, pasiekiau Sužinojau daug teorinių žinių. Atliktos praktikos privalumai Patobulinau teorinės žinias ir praktinius įgūdžius. Kaip atliekamos šios procedūros Vaiko išleidimas į kolektyvą. Praktikos metu nesužinojau. Ačiū už demėsį.


Akušerinės slaugos praktiką atlikau 2014.04.14 – 2014.05.02 o vaiko sveikatos priežiūros praktiką atlikau 2014.05.02 – 2014.05.16. Šių abiejų praktikų metu patobulinau savo profesinius įgūdžius, bei įgyjau daug teorinių žinių.

Įgyti teorines žinias ir praktinius įgūdžius integruoti bei pritaikyti akušerinėje slaugoje bei vaiko sveikatos priežiūroje, mokėti analizuoti veiklos rezultatus.

Gebėti analizuoti ir sisteminti vaiko gyvybinius poreikius. Išmanyti ir mokėti taikyti sveikos mitybos pagrindus. Žinoti ir ugdyti asmens higienos įgūdžius. Gebėti integruoti slaugos procesą į šeimos sveikatos mokymą. Žinoti ir gebėti analizuoti pagrindines asmens raidos sritį (fizinę, pažintinę, psichologinę) įvairiais vaiko amžiaus tarpsniais. Gebėti analizuoti bei vertinti šeimos sveikatos ir ligų ciklą.

Žinoti ir ugdyti asmens higienos įgūdžius. Sudaryti vaiko sveikatos priežiūros slaugos planą Gebėti integruoti slaugos procesą į šeimos sveikatos mokymą.

  • Slauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 1641 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (405 žodžiai)
  • Juste
  • Akušerinė slauga. sveiko vaiko priežiūra
    10 - 8 balsai (-ų)
Akušerinė slauga. sveiko vaiko priežiūra. (2016 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/akuserine-slauga-sveiko-vaiko-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:42
×