Akvarelė piešimas ir tapymas


Piešimas akvarėle. Akvarelės liejimas. Kaip piesti akvarele. Liejimas akvarele. Tapymas akvarele. Tapymas guasu. Piesimas guasu. Piesimas su akvarele. Darbai su akvarele. Akvarelės liejimo technika.

Įvadas. Istorija. Akvarelės technika darželyje. Piešimas ir tapymas. Spalvų maišymas. Spalvos atspaudimas. Akvarelės liejimas. Piešimas akvarele šlapiai ant šlapio. Nuplovimas. Akvarelės nusausinimas. Akvarelės atsparumas vaškui. Išvados. Literatūra.

Darželiuose auklėtojos galėtų naudoti daugumą technikų, tačiau vaikams siūlo tik keletą priklausomai nuo vaikų amžiaus. Kiekvienas vaikas yra savaip individualus atskirą techniką priimti. Pasitaiko tokių mažylių, kurie nereiškia noro piešti auklėtojos pasiūlyta tema arba priemone. Tad, visas vaiko piešimas ir pačių technikų naudojimo įvairovė priklauso ne tik nuo ugdytojo, bet ir nuo ugdytinių.

Daugumą darbų vaikai piešia naudodami akvarelę, nes tai viena iš laisvesnių piešimo priemonių vaikams, bet kartu ir be galo sudėtinga. Kuo dažniau mažylis skatinamas eksperimentuoti piešiant su įvairiomis technikomis, tuo daugiau tvirtėja techniniai įgūdžiai, įgyja savarankiškumo, ugdosi kūrybiškumas, išmoksta save išreikšti ne tik žodžiu, bet ir teptuku.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1199 žodžiai)
  • Saulius
  • Akvarelė piešimas ir tapymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Akvarelė piešimas ir tapymas. (2012 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/akvarele-piesimas-ir-tapymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 10:09
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!