Alaus vartojimo marketingo tyrimas


Apklausa alui. Naujausi tyrimai su alumi. Alaus tyrimas.

Ar per pastarąjį mėnesį jūs gėrėte alaus? Kur pirktą alų jūs dažniausiai gėrėte? Išvados. Į kokią tarą išpilstytą alų dažniausiai gėrėte? Kaip dažnai jūs geriate alų? Kokio stiprumo alų jūs dažniausiai geriate? Kurioje vietoje jūs dažniausiai geriate alų? Kurios šalies gamintojų alų jūs dažniausiai geriate? Įvertinkite, jūsų manymu, alus yra tinkamas gerti su. Įvertinkite, jūs geriate alų, nes. Įvertinkite, jūsų manymu, alus yra tinkamas gerti. Įvertinkite, jūsų manymu, lietuviškas alus, lyginant su užsienietišku, yra. Jūsų lytis? Jūsų amžius? Jūsų šeimyninė padėtis? Jūsų išsilavinimas? Kokios jūsų asmeninės pajamos per mėnesį?

Apklausos tikslas išsiaiškinti alaus vartojimo įpročius, prioritetus ir priežastis renkantis alų. Apklausa buvo atlikta anonimiškai. Apklausoje dalyvavo 159 respondentai nuo 18 metų amžiaus. Tarp apklaustųjų buvo 118 vyrų ir 41 moteris. Išvados: 89,9% respondentų per pastarąjį mėnesį gėrė alų. Išanalizavus pagal lytį, matome, kad moterų gėrusiųjų alų per pastarąjį mėnesį buvo 80,5%, tuo tarpu vyrų net 93,2%. Atlikus chi-squere testą matome, kad šis skirtumas statistiškai reikšmingas - 0,02 < 0,. Dauguma respondentų (63,6%) gėrė alų pirktą prekybos centruose. Šis procentas panašus ir tarp vyrų ir tarp moterų (atitinkamai 61,8% ir 69,7%). Panašus pasiskirstymas ir pirkusiųjų kitose prekybos vietose. Atlikus chi-squere testą matome, kad skirtumai nėra statistiškai reikšmingi. 0,526 > 0,.

  • Vadyba Tyrimas
  • Microsoft Word 66 KB
  • m.
  • 7 puslapiai (1193 žodžiai)
  • Domodo
  • Alaus vartojimo marketingo tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Alaus vartojimo marketingo tyrimas. (2012 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/alaus-vartojimo-marketingo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:24
×