Albertas Einšteinas yra sakęs: „ Jei norite, kad vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas.“ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose (2 variantas)


Albertas Einšteinas yra sakęs: „ Jei norite, kad jūsų vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas.“ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose. (2 variantas)


XIX - XX amžiaus fizikas Albertas Einšteinas yra sakęs: „ Jei norite, kad jūsų vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas.“ Prisiminkime istoriją. Pasakos vaikams buvo pasakojamos nuo neatmenamų laikų. Taigi suprantama, kad jos turi kažkokios naudos, jeigu mažiesiems pasakojamos nuo mažens. Mano manymu, kiekvienoje pasakoje yra tam tikra mintis, kurią rašytojas nori perteikti skaitytojui. Tuo tarpu, skaitantis asmuo, įsimena gerus darbus aprašomus knygoje, malonų ir kultūringą veikėjų elgesį iš kurio mokosi pats.

Kaip pradžioje minėjau, pasakos vaikams sekamos nuo neatmenamų laikų. Kokiu tikslu? Tokiu, kad vaikai ,kurie nuo mažens girdi jiems sekamas pasakas, praplečia akimirksniu savo žodyną. Išgirsta naujų žodžių, kai kuriuos įsisavina, po to pritaiko bendrojoje kalboje. Iš savo vaikystės atsimenu, jog pasakas kurias skaitydavo man mama, pramokusi skaityti pati jas skaičiau vėl ir vėl. Juk kuo tu vyresnis, tuo labiau supranti pasakos esmę, autoriaus paslėptą mintį ar giliai slypinčią paslaptį. Atrodo, tą pasaką girdėjai tiek daug kartų, bet vis atrandi kažką naujo, įspūdingo ir nepaprasto.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (787 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Albertas Einšteinas yra sakęs: „ Jei norite, kad vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas.“ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose (2 variantas)
    10 - 8 balsai (-ų)
Albertas Einšteinas yra sakęs: „ Jei norite, kad vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas.“ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose (2 variantas). (2016 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/albertas-einsteinas-yra-sakes-jei-norite-kad-vaikai-butu-protingi-skaitykite-jiems-pasakas-remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-pasamprotaukite-kokios-isminties.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:59
×