Aleksandro Puškino Eiliuotas romanas. „Eugenijus Oneginas"


Eugenijus oneginas turinys. Aleksandras puskinas eugenijus oneginas. Istrauka is eugenijus oneginas rusu kalba.

Įvadas. A. S. Puškinas – didis rusų rašytojas. A. S. Puškino eiliuotas romanas „Eugenijus Oneginas“. Onegino asmenybė. Šeima, tėvai, auklėjimas, auklėtojai. Išsilavinimas, intelektualiniai interesai. Onegino dendizmas. Meilės suvokimas. Santykiai tarp Onegino ir Tatjanos. Tatjanos asmenybė. Dvasios atsiskyrimas nuo šeimos. Meilės romanų skaitymas. Tautiškumas. Meilės suvokimas. Išvados. Literatūra.

A.Puškino ir kitų rusų literatūros klasikos rašytojų kūryba buvo plačiai pristatoma mokykliniuose vadovėliuose, taip pat ir lietuvių mokyklose, Sovietų Sąjungos valdymo laikotarpiu. Apie iškilius rusų rašytojus ir tokią gražią bei turtingą jų literatūrą žinojo kiekvienas. Tačiau nuo 1990m. Lietuvai tapus laisvai, iš vadovėlių konteksto, vedant trumparegiškiems įsitikinimams, rusų literatūra beveik visiškai išimama. Šiuo metu jaunoji karta jau baigia pamiršti iškilių Rusijos rašytojų pavardes ir jų nuopelnus visuotinei literatūrai savo aukšto lygio kūriniais.

Todėl, šio referato tikslas apibūdinti XIXa. rusų literatūros raidos aplinką, o uždavinys – supažindinti su Rusijos poeto A.S.Puškino kūryba bei jo eiliuoto romano „Eugenijus Oneginas“ išskirtinumu.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 212 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4391 žodžiai)
  • Jolita
  • Aleksandro Puškino Eiliuotas romanas. „Eugenijus Oneginas"
    10 - 4 balsai (-ų)
Aleksandro Puškino Eiliuotas romanas. „Eugenijus Oneginas". (2014 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/aleksandro-puskino-eiliuotas-romanas-eugenijus-oneginas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:15
×