Algirdas Kumža: „Kelias tau yra duotas Tu tik eik juo ir nesikankink“ - kalbėjimo potemė


Algirdas Kumža: „Kelias tau yra duotas Tu tik eik juo ir nesikankink“ - kalbėjimo potemė.


Sveiki, esu Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos 2gb klasės mokinys Orestas Luotužas ir šiandien aš kalbėsiu apie Algirdą Kumžą, buvusį mūsų mokyklos mokinį, jo gyvenimą ir pasiekimus.

Algirdas Kumža gimė 1956m. Lapkričio 29d. Telšių rajono Palūkščio kaime. Mokėsi Varnių vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1974 metais. Pabaigęs mūsų gimnaziją, įstojo į Vilniaus valstybinio universiteto teisės fakultetą. O Po kurio laiko, dėl savo diplomatinių gebėjimų, pamažu, įsitraukė ir į Vilniaus universiteto studentų profsąjungos veiklą, dirbo jos pirmininku. O jau nuo 1990-ų metų pradėjo ir Lietuvos seimo nario kadenciją, kuri tęsėsi dviejus metus. Kaip seimo narys, Algirdas Kumža taip pat buvo svarbus tiek savo kolegoms, tiek visai mūsų tėvynei, jis yra nepriklausomybės akto signataras. Tačiau supratęs, kad visas triukšmas, seimo darbas, ir spaudimas ne jam, po naujų paskelbtų rinkimų, Algirdas atgal negrįžo, jis pasuko alpinizmo kryptimi. Pagal išsilavinimą A.Kumža – teisininkas, pagal nuopelnus – signataras, pagal pomėgius – keliautojas ir fotografas, pagal dabartinę veiklą – diplomatas.

Algirdas Kumža, iš viso apkeliavo daugiau kaip 50 šalių, juose išbandinėjo save, sėmėsi patirties, su draugais įkopė ir į Himalajus, tuomet, ten pirmą kartą ir sulaukė pasiūlymo paragauti diplomatinio gyvenimo duonos.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (776 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Orestas
  • Algirdas Kumža: „Kelias tau yra duotas Tu tik eik juo ir nesikankink“ - kalbėjimo potemė
    10 - 2 balsai (-ų)
Algirdas Kumža: „Kelias tau yra duotas Tu tik eik juo ir nesikankink“ - kalbėjimo potemė . (2018 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/algirdas-kumza-kelias-tau-yra-duotas-tu-tik-eik-juo-ir-nesikankink-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 18:06
×