Algoritmavimas


Informatikos savarankiškas darbas. Skyrius. Užduotis. Užduoties analizė. Duomenų struktūros. Programos sąsajos vaizdas ir kodo tekstas. Pradinių duomenų ir rezultatų pavyzdys. Išvados. Skyrius. Užduotis. Užduoties analizė. Duomenų struktūros. Algoritmas. Programos sąsajos vaizdas ir kodo tekstas. Pradinių duomenų ir rezultatų pavyzdys. Išvados. Skyrius. Užduotis. Užduoties analizė. Duomenų struktūros. Algoritmas. Programos sąsajos vaizdas ir kodo tekstas. Išvados. Skyrius. Užduotis. Užduoties analizė. Duomenų struktūros. Algoritmas. Programos sąsajos vaizdas ir kodo tekstas. Pradinių duomenų ir rezultatų pavyzdys. Išvados.


Duoti du nežinomieji a ir b ir juos reikės palyginti kur bus naudojama funkcija if ir ji išrinks kuris iš jų yra didesnis arba lygūs ir išvesti y kuris turės būti lygus -1 ,0 arba 1 priklausomai nuo to kuris nežinomasis didesnis.

Šioje programoje patikrinamas kuris kintamasis a ar b yra didesnis naudojant funkcija if ir išvedami rezuktatai y langa ant ekrano.

Raskite funkcijos y = sin x^3 reikšmę, intervale 0 <=x<= 6.28 , hx = 0.15. Reikia atspausdinti rastą y ir jį atitinkančio argumento x reikšmę.

Reikia apskaičiuoti y kai ikso reikšmės kinta nuo 0 iki 6,28 žingsniu 0,15 .Buvo naudota funkcija while.

Šioje programoje panaudotas ciklas while norint apskaičiuoti sin(x*x*x) lygty . Atsakymas pateikiamas ant darbalaukio.

Algoritmavimas. (2015 m. Lapkričio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/algoritmavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 08:20