Algoritmų analizė ir sudarymas


Rekurentine lygtis. Nuoseklios paieškos algoritmas. Algoritmu sudarymas ir analize. „algoritmų sudarymas ir analizė. Algoritmo sudarymas programavimas. Algoritmu sudarymas ms word. Algoritmųanalizę. Vsd biudžeto sudarymas ir vyd. Algoritmai ir ju sudarymas. Algoritmu sudarymas.

Paieškos algoritmai, rūšiavimo algoritmai, dinaminis programavimas, rekurentinių lygčių sprendimas, grafai, kraskalo algoritmas, aibės. Nuosekli paieška. Paieška interpoliavimas. Binarinė paieška. Posąrašio ribų nustatymo metodas. Posąrašio dydžio nustatymo metodas. Ribos numeris visada. Laipsnyje. Principas - ‘skaldyk ir valdyk’. Rekurentinių lygčių sprendimas. T apie rekurentinės lygties tipo. Balansavimas skaidymas į vienodas dalis. Dinaminis programavimas. Rūšiavimo algoritmai. K-mačių kortežų rūšiavimas. Nevienodo ilgio kortežų rūšiavimas. Rūšiavimas lyginant elementus “burb”. Iterpimo metodas. Eksper. Statistinis algoritm tyrimas. Dviejų programų eksperm. - statist. Tyrimas. Binarinis įterpimo algoritmas. Rūšiavimas išrinkimu. Rūšiavimas piramide. Rūšiavimas suliejimu (sujungimu). Rūšiavimas suskaldymu (quick sort). Optimalus rūšiavimas.

Tegu įrašai išdėstyti atsitiktinai kaip buvo įrašyti. Reikia surasti duotą įrašą pagal raktą. Nuosekliai ieškant reikia peržiūrėti visus įrašus nuosekliai. Vid. Peržiūrėų įrašų sk. Ieškant yra lap =l/. Jei įrašo nėra teks peržiūrėti visus įrašus l. Tarkim ieškomo įrašo su tikimybe p0 nėra sąraše, tada vid. Peržiūrėtų įrašų sk. Lap=l*p0+åi=1l (i*pi ); pi=1-p0/l. Ieškant įrašo sutvarkytame faile(įrašai išdėstyti pagal raktą) reikia peržiūrėti iš eilės, todėl vid. Peržiūrėtų įrašų sk. Tas pats: lsp=l/. Jei ieškomo įrašo nėra, tai paieška nutraukiama kai eilinis raktas bus didesnis už užduotą. Atliekant k įrašų paiešką jei sąrašai surūšiuoti ir žinomas pirmo įrašo raktas k(1) ir paskutinio k(n) tai galima apskaičiuoti p=x-k(1)/k(n)-k(1)naudojama surūšiuotame masyve. Jis dalinamas pusiau ir ieškomas raktas lyginamas su vidurio raktu. Idealus masyvo dydis 2n-. Jei 31 įrašas reikės žingsnių, kad surasti įrašą tegul mes turime seką a1 a. An k-mačių kortežų, , a erdvinis ai elementas, sudarytas iš ai1 ai. Aik. Reikia šią seką rūšiuoti taip: b1 b. Bn, kad visiem i bi £ bi+. Rūšiavimas atliekamas k kartų pereinant per duotą seką. Pirmą kartą atliekamas rūšiavimas pagal k-ąją komponentę. Antrą kartą pagal (k-1) komponentę. Prėjus pagal i-ąją, turėsim sūrušiuotą seką. Kiekviena skiltis ai j yra nuo iki m-. Reikia organizuoti m pagalbinių eilių q(j), kur j = 0. ,m-1, kurios iš pradžių turi būti tuščios. Duomenis a1 a. An iš pradžių surašom į sąrašą eilė. Paimam eilinį kortežą ai iš eilės ir patalpinam į pagalbinę eilę q(j) pagal analizuojamos komponentės reikšmę. Taip darom tol, kol bendra eilė ištuštėja. Visi kortežai atsiduria pagalbinėse eilėse. Po to jie suduriami: q(0) q(1). Q(m-1) ir jie sudaro vieną bendrą eilę eilė. Kai praeinam pro visas komponentes, tai eilė bus surūšiuota. Al`t2t1i+`t1`t2)=[ t1it2i - `t1åt2i - `t2åt1i + k `t1`t2] =[t1it2i-1/k t1i t2i] ; dti= t1i - t2i ; d(dt)=d(t1)+ d(t2)-2m12 (1); koreliacijos koef. K12 = m12 / s(t1)s(t2); jis gali kisti nuo -1 iki +. M12=k12s(t1)s(t2). Jei k12=1, tai reiškia teisinę funkcinę priklausomybę. Jei k12=1 ir s(t1)=s(t2), tai jei įstatysim į -ają formulę, tai gausime d(dt)=. Tačiau tai idealus atvejis, o praktiškai k12 <.

Jei k12 0, tai d`t = `t1- `t2, s2(dt)»s2(`t1)+ s2(`t2)-2`m12 Dispersija mažesnė nei nepriklausomų dydžių atvju.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (8151 žodžiai)
  • Mėta
  • Algoritmų analizė ir sudarymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Algoritmų analizė ir sudarymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/algoritmu-analize-ir-sudarymas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 01:46
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo