Aliejai kosmetologijoje


Kosmetologijos referatas. Aliejų mišinių palyginimas. Neutralus masažinis aliejus. Veikimas. Sudėtis. Vynuogių kauliukų aliejus. Migdolu aliejus. Persikų kauliukų aliejus. Jojoba (simondsijų) aliejus. Eteriniai aliejai. Citrus Lemon L. (Oleum CitriJazminų eterinis aliejus. Pelargonijų (snapučių) eterinis aliejus. Mandarinų eterinis aliejus. Rožių eterinis aliejus. Nerafinuotas ekologiškas aliejų mišinys BRANDŽIAI ODAI. Argano aliejus. Makadamijos riešutų aliejus. Erškėtuogių aliejus. Nakvišų aliejus. Agurklės sėklų aliejus. Aliejų mišinių palyginimas.


Pirmasis aliejų mišinys yra skirtas masažui viso kūno jis sudarytas ne tik iš aliejų tačiau turi ir eterinių aliejų kurie reguliuoja įvairias žmogaus organų sistemas. Pati bazė – aliejai yra gerai įsigeriantys mažai alergizuojantys, gero kvapo ir konsistencijos. Šis aliejus tonizuoja bendrą organizo būklę , atpalaiduoja ir gerina cirkuliacija kraujo.

Antrasis aliejų mišinys yra skirtas bradžios ir senstančios veido odos priežiūrai ir regeneravimui. Jame įeina prabangūs aliejai turintys ypač stiprų regeneruojantį, drėkmės ir lipidų atstatymo poveikį. Jie stimuliiuoja senstančią odą, turi savybių priešuždegimių, kovoja su laisvais radikalais. Svarbiausia šių aliejų savybė stabdo odos senėjimą ir kovoja su senatvės ženklais ant oros – drėgmės netekimu, bloga kolageno sinteze, dėmėmis, nelygumais.

Aliejai kosmetologijoje. (2015 m. Sausio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/aliejai-kosmetologijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:46