Aliuminio suvirinimas


Problemos virinant aliuminį. Kaip paciam suvirint aliumini. Plyšys suvirinimas. Aliuminio suvirinimo testai. Kaip paciam suvirinti aliumini. Tig suvirinimas. Suvirinimo žarna.

Įvadas. Aliuminio suvirinimo įranga. MIG suvirinimas ir vielos padavimo sistema. Suvirinimo rankena. Maitinimo šaltinio charakteristika. Suviriniams pulsiniu lanku, privalumai, maitinimo šaltiniai. TIG suvirinimas. Glaistyti elektrodai aliuminiui suvirinti. Aliuminio suvirinimo problemos. Vielos padavimas. Poros. Plyšiai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Nepatyres suvirintojas, suvirindamas aliuminį, ko gero, dažniausiai susidurs su vielos padavimo sistemos problemomis. Patirtis suvirinant plieną rodo, kad labai svarbu teisingai parinkti papildomus priedus ir nustatymus. Tas pats taikytina ir aliuminiui suvirinti, tik dar yra keletas kitų taisyklių, kurių reikia laikytis. Kai kuriosaliuminio vielos yra labai minkštos, o tai dažnai sukelia problemų ir sukelia atgalinį degimą. Todėl svarbu naudoti vielos padavimo sistemą, rekomenduojamą aliuminiui suvirinti. Pačiam minkščiausiam, grynam aliuminiui, geriausia naudoti ploniausią vielą arba ilgiausią žarną, bei stūmimo ir traukimo sistemą.

  • Mechanika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1718 žodžiai)
  • Osvaldas
  • Aliuminio suvirinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Aliuminio suvirinimas. (2013 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/aliuminio-suvirinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:47
×