Alkoholinių gerimų istorija


Alkoholiniai chemija powerpoint. Skaidres apie alkoholini gerima roma. Svaigieji ir gaivieji gerimai skaidres. Likeris powerpoint. Skaidres apie roma alkoholi. Konspektas apie alkoholinius gėrimus. Svaigiuju gerimu istorija. Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai skaidres. Romo gerimo atsiradimas. Brendzio atsiradimas.

Degtinės gamybos istorija. Vynas. Brendis. Viskis. Alus. Likeris. Romas. Armanjakas. Šampanas. Nuo XVI amžiaus vidurio dokumentuose minima masinė vodkos gamyba Lenkijoje (pvz., 1580 m. Poznanėje buvo 498 bravorai). XVIII a. pabaigoje vodkos gamyba Lenkijoje tapo pramonine, vodka, kurią gaminti leista tik šlėktoms ir dvasininkams, tapo masiniu produktu. 1782 m. L vove atidarytas pirmasis pramoninis bravoras. 1768 Jan Paweł Biretowski ir 1774 Jan Chryzostom Simon išleido knygas, kuriose aprašė degtinės gamybos būdą. XIX a. pradžioje vodka pradėta varyti iš bulvių. 1871 atidarytas pirmasis rektifikavimo bravoras leido gaminti skaidrias degtines. Archeologinių radinių, rodančių vyno gamybą, rasta Gruzijos ir Irano teritorijose, jie datuojami 6-5 tūkst. metų prieš Kristų. Maždaug 3 tūkst. metų prieš Kristų Artimųjų Rytų, Šumerų ir Egipto civilizacijose randama vynuogių auginimo ženklų. Brendžio atsiradimas yra susijęs su distiliacijos proceso atradimu ir tobulinimu. Silpnieji alkoholiniai gėrimai buvo vartojami senovės Graikijoje ir Romoje, ir tikriausiai Babilonijoje.
  • MS PowerPoint 407 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių
  • Armis
  • Alkoholinių gerimų istorija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Alkoholinių gerimų istorija. (2011 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholiniu-gerimu-istorija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:55
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo