Alkoholinių gėrimų vartojimas VGTU ir VU bakalauro pakopos studentų tarpe


Aprašymas. Moksliniai straipsniai. Tyrimo problema. Tyrimo tikslas. Uždaviniai. Tyrimo objektas. Tyrimo metodas. Anketa.

Šiuolaikinėje visuomenėje alkoholio vartojimas giliai įsišaknijo ir daugeliui atrodo, kad vartoti alkoholį nėra nieko blogo. Kuo toliau, tuo jaunesni žmonės pradeda vartoti alkoholį ir įsmenga į alkoholizmo liūną. Svarbu išsiaiškinti, ar iš tikrųjų studentai vartoja daug alkoholio ir kaip dažnai tai daro, todėl šiuo tyrimu ir bus siekiama išsiaiškinti didžiausių Vilniaus universitetų VU ir VGTU bakalauro pakopos studentų požiūrį į alkoholį bei kaip dažnai ir kokiomis aplinkybėmis jie svaiginasi alkoholiniais gėrimais, kiek pinigų tam skiria, kokios alkoholio vartojimo priežastys bei su kokiomis pasekmėmis susiduriama pavartojus alkoholio.

„Alcohol Use Among Youth“ by Andrew R. Sommers, Ramya Sundararaman (CRS Report for Congress, Order Code RS22636, April 2, 2007)

Žmonės, kurie yra išgėrę alkoholio, susiduria su skaudžiomis to pasekmėmis, kartais jie susižaloja patys, kartais žaloja ir nekaltus aplinkinius. Šiandien vis daugiau girdime skaudžių nelaimių, kurios įvyksta dėl alkoholio perdozavimo, todėl ši problema šiandieniniame pasaulyje yra labai opi. Šiuo tyrimu bus siekiama išsiaiškinti alkoholio vartojimo ypatumus VU ir VGTU bakalauro pakopos studentų tarpe.

Tyrime bus naudojamas kiekybinis metodas, anketa pateikiama uždarų klausimų pavidalu. Paprašysiu universitetų Studentų Atstovybių išplatinti anketą studentams.

  • Sociologija Tyrimas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (871 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Alkoholinių gėrimų vartojimas VGTU ir VU bakalauro pakopos studentų tarpe
    10 - 5 balsai (-ų)
Alkoholinių gėrimų vartojimas VGTU ir VU bakalauro pakopos studentų tarpe. (2015 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholiniu-gerimu-vartojimas-vgtu-ir-vu-bakalauro-pakopos-studentu-tarpe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:05
×