Alkoholio poveikis nėščiai moteriai ir besivystančiam gemalui.


Žmogaus embriono ir vaisiaus kritinių raidos periodų schema. Alkoholio poveikis besivystanciam gemalui. Alkoholio poveikis embrionui. Alkoholio itaka nesciajai. Tabako poveikis besivystanciam organizmui. Alaus poveikis nesciai. Alkoholio poveikis gemalui. Zalingu medziagu poveikis gemalui. Alkoholio poveikis moterims. Gime su alkoholio.

Alkoholio poveikis nėščiai moteriai ir besivystančiam gemalui. Darbas įvertintas tikrai gerai. Didėjantis alkoholio vartojimo paplitimas. Jau nuo senų senovės alkoholis yra vyrų gėrimas ir svaiginimosi priemonė. Alkoholio poveikis žmogaus embriono ir vaisiaus raidai. Vaisingumas. Persileidimai ir vaisiaus mirtis. Priešlaikinis gimdymas ir nėštumo trukmė. Vaisiaus elgesys. Naujagimio gimimo svoris ir ūgis. Alkoholio kiekis ir vartojimo laikas. Embriono bei vaisiaus pažeidimo rizika didėja, jei kartu su alkoholiu veikia ir kiti žalingi aplinkos veiksniai, kaip antai rūkymas, narkotinės medžiagos. Žmogaus embriono ir vaisiaus kritinių raidos periodų schema. Vaisiaus alkoholinis sindromas. Vaikiai gimę su vaisiaus alkoholiniu sindromu pasižymi tam tikrais specifiniais bruožais. Tai galioja taip pat ir elgesio savybėms bei uždelstam psichiniam vystimuisi. Kaip dažnai pasitaiko vas? Kiek alkoholio yra per daug? Kaip veikia alkoholis dar negimusį vaikelį? Tėvo vaidmuo. Pagalba vaikams, sergantiems vas. Alkoholio vartojimo įtaka nėštumo eigai. Alkoholis, vartojamas nėštumo metu, gali sukelti. Alkoholis ir žindymas. Probleminio alkoholio vartojimo nustatymo testas.
  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1752 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai
  • Dziam
  • Alkoholio poveikis nėščiai moteriai ir besivystančiam gemalui.
    10 - 1 balsai (-ų)
Alkoholio poveikis nėščiai moteriai ir besivystančiam gemalui.. (2012 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholio-poveikis-nesciai-moteriai-ir-besivystanciam-gemalui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:42
×