Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus vystymuisi


Biologijos skaidrės. Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus vystymuisi. Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus raidai. Rizika auga su motinos amžiumi ir gimdymų. Vaisiaus alkoholinis sindromas (VAS). Vaikiai gimę su vaisiaus alkoholiniu. sindromu pasižymi tam tikrais specifiniais. bruožais. Alkoholis ir žindymas. Pilnai iš pieno alkoholis pasišalina vidutiniškai. Klausimai klasei. Atsakymai.


Turi įtakos naujagimio gimimo svoriui ir ūgiui; alkoholis gali lemti VAS (Vaisiaus alkoholinį sindromą), anomalijų atsiradimą; CNS pažeidimą ir elgsenos sutrikimus.

Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus raidai.

Nėra nei vienos alkoholio rūšies, kuri nekenktų žindančiai motinai ir kūdikiui. Bet kokio stiprumo alkoholinis gėrimas, ar tai būtų alus, ar sidras, iš skrandžio patenka į kraują, o iš jo lengvai pereina į pieną. Didžiausia alkoholio koncentracija piene būna jau po 30–60 min. Šis greitis priklauso nuo motinos medžiagų apykaitos greičio, kūno masės, tuo metu valgyto maisto.

Kas yra hipoksija? Kokį poveikį vaisiui turi alkoholio vartojimas? Kuo pasižymi vaikai gimę su vaisiaus alkoholiniu sindromu? Nuo ko priklauso alkoholio koncentracijos piene greitis? Per kiek laiko pilnai iš pieno pasišalina alkoholis?

Hipoksija – deguonies stoka. Turi įtakos naujagimio ūgiui ir svoriui, alkoholis gali lemti vas, cns pažeidimą ir elgesio sutrikimus.

  • Biologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Miglė
  • 13 puslapių (427 žodžiai)
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 1021 KB
  • Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus vystymuisi
    10 - 3 balsai (-ų)
Alkoholio poveikis žmogaus gemalo ir vaisiaus vystymuisi. (2014 m. Lapkričio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/alkoholio-poveikis-zmogaus-gemalo-ir-vaisiaus-vystymuisi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:15