Alkoholio poveikis žmogaus organizme


Alkoholio zala ppt. Alkoholio zala organizmui skaidres. Alkoholio poveikis organizmui skaidres. Skaidres apie alkoholio žalą organizmui. Alkoholio zala organizmui ppt. Skaidres pasaulio paslaptis. Skaidres apie alkoholio zala. Zmogaus organizmo laboratoriniai projektai. Rukymo zala ppt. Vakareliai alkoholio poveikis.

Biologijos skaidrės. Alkoholis. Alkoholio poveikis. Įdomūs faktai. Ar žinote, kad. Negerk, kas pakliuvo po ranka patarimai einant į vakarėlį, klubą, barą. Tiesiog ten kur yra alkoholio.


Dabar ne paslaptis, kad tarp studentų alkoholis yra itin paplitęs. Vakarėliai, klubai, barai neatsiejama studentų laisvalaikio dalis. Ir visur juos lydintis alkoholis. Nejaugi tik taip mes mokame linksmintis? Nejau be jo gyvenimas bus liūdnesnis? Klausimų kyla labai daug, tačiau atsakymo į juos nėra. Apie vyrus yra sakoma: „Vyrai gėrė vyrai gers, kol žemelė apsivers...“ Dabar, deja, tai tinka ir moterims. Kaip bebūtų beprasmiška vis dar atsiranda žmonių kovojančių prieš alkoholį ir kovojančių už blaivų pasaulį. Tai gal ir dar yra vilties? Gal iš tiesų jau nuo mažens vaikams reikia diegti, kad alkoholis tai NUODAS.

Tačiau, kas padės studentams, kurių jau žalingi įpročiai susiformavę? Šis referatas tikrai nepadės, tačiau jame trumpai apžvelgiama viskas, kas gali priversti susimąstyti ir bent šiek tiek pakeisti savo požiūrį į NUODĄ – alkoholį, kuris dabar suprantamas kaip pasilinksminimo priemonė, o ateityje galintis virsti šeimos griovėju.

  • Biologija Skaidrės
  • 2012 m.
  • Aukse
  • 14 puslapių
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 487 KB
  • Alkoholio poveikis žmogaus organizme
    9 - 3 balsai (-ų)
Alkoholio poveikis žmogaus organizme. (2012 m. Birželio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/alkoholio-poveikis-zmogaus-organizme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 11:57