Alkoholio vartojimas jaunimo tarpe projektas


Alkoholio vartojimas jaunimo tarpe (14-25m). Tikslas Skatinti sumažinti alkoholio. Dažniausiai alkoholio paragaujama šeimoje. Priežastys. Individualūs veiksniai (psihologiniai. Požymiai, kad jaunuolis turi problemų dėl alkoholio. Staiga atsiradę nauji. Alkoholio žala jaunam organizmui. Paauglius alkoholis veikia daug stipriau negu suaugusiuosius. Priklausomybė nuo alkoholio siejama su psichikos sveikatos problemomis. Priemonės alkoholio vartojimo mažinimui. Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija siūlo 1) alkoholinių gėrimų kainos didinimą (akcizai). Visose mokymo įstaigose kalbėti apie alkoholio vartojimo žalą ir pasekmes. Rezultatai.


Tikslas: Skatinti sumažinti alkoholio vartojimą jaunimo tarpe Uždaviniai: Išsiaiškinti kaip alkoholis paveikia jauno žmogaus organizmą Išsiaiškinti alkoholio vartojimo priežastis jaunimo tarpe Stengtis išspręsti alkoholio vartojimo problemą jaunimo tarpe.

Individualūs veiksniai (psihologiniai, biocheminiai, biologiniai, fiziologiniai). Vienas is pagrindinių alkoholio vartojimo motyvo yra dirbtinai stimuliuoti malonias emocijas, gerą nuotaiką, sukelti euforiją, būdas pašalinti įtampą. Socialiai veiksniai. Svarbiausia vaidmenį vaidina šeima, kurioje vaikas gimsta ir yra auklėjamas. Tyrimai rodo, kad jaunuoliai įpranta girtauti sistemingai kai pradeda gyventi savarankiškai ir atitrūksta nuo tėvų globos. Taip pat girtavimas daugiau plinta tose vietose, kur lengviau prieinami alkoholiniai gėrimai.

Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija siūlo: 1) alkoholinių gėrimų kainos didinimą (akcizai);2) alkoholinių gėrimų reklamos draudimą;3) alkoholinių gėrimų prieinamumo mažinimą.

Visose mokymo įstaigose kalbėti apie alkoholio vartojimo žalą ir pasekmes. Organizuoti renginius ar paskaitas ir kviesti žinomus žmones, kurie papasakotų apie alkoholio poveikį ne tik organizmui, bet ir visai gyvenimo kokybei. Planuoti aktyvią, nemokamą veiklą ir įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių. (važinėjimas dviračiais, pasiplaukiojimas baidarėmis, žygiai, ekskursijos ir tt.).

  • MS PowerPoint 379 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (523 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Alkoholio vartojimas jaunimo tarpe projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Alkoholio vartojimas jaunimo tarpe projektas . (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholio-vartojimas-jaunimo-tarpe-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 00:08
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo