Alkoholio žala jaunam orgnizmui


Įvadas. Renginio pristatymas. Renginio tikslai. Mokomieji metodai. Forma. Naudojama literatūra. Renginio idėjos. Projekto vieta. Projekto laikas. Projekto įgyvendinimo pagrindimas. Idėjos socialinė analizė. Renginio planavimas. Projekto komanda. Projekto viešinimo planas. Projekto samata. Renginio atsakomybės ir rizikos. Renginio kokybė. Išvados. Naudota literatūra.


Savarankiško darbo tikslas: pritaikius teorines žinias apie renginių organizavimą, suplanuoti ugdomojo renginio projektą ,,Alkoholio žala jaunam organizmui ‘‘.

Numatomi projekto rezultatai: sukelti mokinių susidomėjimą apie alkoholio žalą; sukelti mokinių susidomėjimą, prevencija prieš alkoholio vartojimą paauglystėje; siekimas informuoti mokinius apie alkoholio žalą ir pasekmes jaunam organizmui

Šį renginį nusprendėme rengti Kauno "Aušros" gimnazijoje, kadangi čia pasidomėjus renginiais neradome renginių susijusių su alkoholio žala. Tai turėtų būti labai aktualu ir renginyje pateikiama informacija būtų labai naudinga ypač 10-11 klasių mokiniams esant paauglystės tarpsniui.

Šis renginys vyks 2015 gegužės 4 dieną artėjant vasaros atostogoms, norint atkreipti kuo didesnį dėmesį alkoholio žalai bei skatinti jo nevartoti.

Manome, kad šioje mokykloje yra puikios sąlygos rengti tokio pobūdžio renginį, nes aktų salėje gali tilpti virš 100 žmonių, taip pat yra projektoriai, mikrofonai, kurie yra labai naudingi vedant renginį prieš didelę auditoriją. Taip pat aktų salėje patogu dalinti lankstinukus su informacija, kurioje viskas aiškiai ir suprantamai paaiškinta apie alkoholio žalą.

Tikimės, kad renginio metu, mūsų pateikta informacija bei statistiniai duomenys apie alkoholio žalą jaunam organizmui, paskatins mokinius netoleruoti alkoholio paauglystėje, o galbūt net ir sulaukus pilnametystės. Manome, jog tai būtų puiki idėja dažniau rengti tokio pobūdžio renginius, kurie skatintų supratimą ir pasirinkimą tolimesniame gyvenime.

Mažesnė tikimybė nukentėti per muštynes arba per nelaimingą atsitikimą

Renginio reklamai naudosime įvairius plakatus, lankstinukus, kurie atspindės renginio temą. Lankstinukai bus dalijami ateinant į renginį.

Plakatai bus piešti mokinių, kelios dienos prieš renginį. Jie bus kabinami mokyklos kolidoriuose, bei aktų salėje.

Taip pat kaip reklamą mokyklos foje bus iškabintas skelbimas su renginio data, laiku ir vieta.

Renginio dieną bus dalijami lankstinukai, kuriuos kurs vienas iš renginio organizatorių, lankstinukai bus spausdinami šilainiuose, kur yra teikiamos visos spausdinimo paslaugos.

Kviestiniam svečiui, gydytojai psichiatrei Laimai Imunickienei, kuri ves paskaitą apie alkoholio žalą ir pasekmes jaunam organizmui, jos kalbos pabaigoje bus įteikiamos dovanėlės – rašikliai su užrašu - aš už sveiką gyvenseną. Juos pirksime UAB "Eurobiuras'', kuriame dažnai taiko didelias nuolaidas.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1909 žodžiai)
  • Kolegija
  • Amelija
  • Alkoholio žala jaunam orgnizmui
    10 - 10 balsai (-ų)
Alkoholio žala jaunam orgnizmui. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholio-zala-jaunam-orgnizmui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:12
×