Alkoholis, tabakas ir narkotikai poveikis žmogaus sveikatai


Tabako,alkoholio ir narkotinių medžiagų,. žmogaus sveikatai. Tabako dūmų poveikis. NIKOTINAS – tai narkotinė medžiaga. Tabakas žudo. Skaičiais apie rūkymą. Rūkaliai kasmet į orą paleidžia. Narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo paplitimas tarp 15-64 metų amžiaus Lietuvos gyventojų, proc. Kodėl žmonės vartoja narkotikus? Kas yra priklausomybė nuo narkotikų? Narkotinių ir psichotropinių medžiagų, kuriomis piktnaudžiaujama, poveikis. Alkoholis. Faktai apie alkoholį. Alkoholio poveikis. Alkoholio vartojimo priežastys.

Tabako,alkoholio ir narkotinių medžiagų, žmogaus sveikatai.

Sveiko žmogaus smegenų aktyvumas: aukštas gliukozės apykaitos aktyvumas (raudona spalva).

Vystymosi priežastys 1. Neteisėtas elgesys leidžia paaugliams jaustis jiems svarbios (bendraamžių) grupės dalimi ir taip maištauti prieš tėvų autoritetą ar įtvirtinti savo tapatumą. 2. Paauglių bruožas, kuris padidina jų riziką tapti priklausomais asmenimis, yra nepažeidžiamumo jausmas. Šis jausmas akivaizdžiai pastebimas ankstyvosiose alkoholio vartojimo stadijose ir paaiškina, kodėl paaugliai taip drąsiai neįvertina tėvų, mokytojų ir kitų svarbių suaugusiųjų įspėjimų.

  • MS PowerPoint 1839 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1029 žodžiai)
  • Evelina
  • Alkoholis, tabakas ir narkotikai poveikis žmogaus sveikatai
    10 - 7 balsai (-ų)
Alkoholis, tabakas ir narkotikai poveikis žmogaus sveikatai. (2016 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholis-tabakas-ir-narkotikai-poveikis-zmogaus-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 17:01
×