Alkoholis vaiką žalojantis veiksnys


Vaiką žalojantys veiksniai. Zindymas narkotikai. Narkotikai zindant.

Alkoholis , kaip vaiką žalojantis veiksnys. Alkoholio kiekis ir vartojimo laikas. Žmogaus embriono ir vaisiaus kritinių raidos periodų schema. Alkoholio vartojimas nieštumo eigai. Alhogolis ir žindymas. Narkotikai , kaip vaiką žalojantis veiksnys. Nėščiosios priežiūra. Gydymas. Įvadas. Išvada. Naudota literatūra.

Kiekvienai moteriai, planuojančiai tapti mama ar jau besilaukiančiai, ir net ne pirmą kartą besilaukiančiai moteriai, kiekvienas nėštumas – tarsi stebuklas. Tačiau didėjantis alkoholio ir narkotikų vartojimo paplitimas – viena iš didžiausių mūsų visuomenės sveikatos ir socialinių problemų. Specialistų nerimą kelia vis augantis moterų ir jaunų merginų alkoholio ir nakotinių medžiagų vartojimas. Ypatingas alkoholio ar narkotikų poveikis žmogaus psichikai žinomas nuo seniausių laikų. Dabar alkoholis ir narkotinės medžiagos tapo kasdienio vartojimo produktu, o kartu – ir daugelio nelaimių, ligų ir kančių priežastimi. Jų vartojimas prieš nėštumą, nėštumo metu ar maitinant krūtimi yra rizikingas, kadangi gali turėti neigiamą poveikį vaisiui ar kūdikiui ir pačios motinos organizmui. Taigi, netgi įprasti visuomenėje alkoholio ar narkotinių medžiagų vartojimo būdai, tokie kaip vyno taurė pietaujant ar vakarieniaujant, švenčių metu ir t.t., nerekomenduotini nėščiosioms ir žindančioms kūdikius moterims.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 117 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2057 žodžiai)
  • Simona
  • Alkoholis vaiką žalojantis veiksnys
    10 - 3 balsai (-ų)
Alkoholis vaiką žalojantis veiksnys. (2014 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholis-vaika-zalojantis-veiksnys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:06
×