Alkoholis žmogaus priešas


Alkoholis kenkia sveikatai. Alkoholis-zmogaus priesas. Alkoholis - žmogaus priešas. Alkoholinė kardiomiopatija. Alkoholis zmogaus priesas rasinys. Alkoholis žmogaus priešas nes. Alchoholis žmogaus priešas. Kaip alkoholis kenkia sveikatai. Alkoholis kenkia zmogaus sveikatai. Alkoholis- zmogaus priesas.

Alkoholis nėra šiuolaikinės civilizacijos vaisius. Svaigalai mus pasiekė iš amžių glūdumos. Dauguma žmonių prieš gerdami alkoholinius gėrimus nepagalvoja kokios gali būti pasekmės. Tačiau ar kada nors susimąstome, kad alkoholis kenkia mūsų sveikatai? Kad išgėręs alkoholio žmogus gali tapti agresyvus? Kas yra alkoholizmas?

.

Alkoholis kenkia žmogaus sveikatai. Gydytojai teigia, kad vartojant alkoholį yra tikimybė susirgti kepenų ligomis: steatoze, ūminiu hepatitu, lėtiniu hepatitu, ciroze. Išgėrus alkoholio būna stipriai paveikiamos galvos smegenys, todėl žmogus nebegali blaiviai mąstyti. Statistiniai duomenys rodo, kad du tūkstančiai septintais metais alkoholine psichoze susirgo 3,7 tūkstančiai, o lėtiniu alkoholizmu net 59,9 tūkstančiai asmenų. Tas pačiais metais nuo alkoholio vartojimo mirė tūkstantis septyni šimtai keturiasdešimt vienas žmogus. Dažniausia mirčių priežastis buvo alkoholinė kepenų liga, apsinuodijimas alkoholiu, alkoholinė kardiomiopatija.

Alkoholis ne tik kenkia žmogaus sveikatai, bet neblaivus žmogus gali tapti agresyvus, nekontruliuoti savo veiksmų. Išgėrus alkoholio, paprastai sutrinka dėmesys, atmintis, mąstymas ir kitos psichikos funkcijos, neretai žmogus nebegali kontruliuoti savo veiksmų, tampa agresyvus.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (434 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tadas
  • Alkoholis žmogaus priešas
    10 - 1 balsai (-ų)
Alkoholis žmogaus priešas. (2011 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholis-zmogaus-priesas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 00:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo