Alkoholizmas sociologinis tyrimas


Alkoholizmo tyrimai. Alkoholizmo testas. Sociologinis tyrimas alkoholizmas. Alkoholizmas tyrimas. Socialoginis tyrimas. Tyrimai apie alkoholizma. Alkoholizmas testas. Sociologijos tyrimo pvz. Sociologiniai tyrimai kysinikavimo. Socialoginis mokslas.

Atliktas sociologinis tyrimas, pasirinkta tema - alkoholizmas. Aprašyta problema, padaryta apklausa, pateiktas aprasymas bei isvados. Kodėl žmonės pradeda vartoti alkoholį?

Vis dažniau pastebime, kad žmones supa žalingi įpročiai. Dabar mažiau yra ne tų, kurie vartoja alkoholį, o tų, kurie to atsisako. Alkoholizmo problema vis didėja. Tai baugina. Šis žalingas įprotis virsta priklausomybe nuo kurio nors svaiginančio gėrimo. Tai fizinė, psichinė ir visuomeninė priklausomybė. Alkoholizmas - vienas būdingiausių žmonijos žalingų įpročių yra (23,5%).

Tyrimo tikslas. Ištirti alkoholinių gėrimų vartojimo paplitimą tarp studentų, siekiant atskleisti vartojimo priežastis.

Tiriamoji grupė : vilniaus universitetų bei kolegijų studentai. Tyrimo objektas : alkoholio vartojimas. Mykolo romerio universiteto, politikos ir vadybos fakulteto studentai vykdo apklausą, kurios tikslas ištirti alkoholio vartojimo paplitimą tarp vilniaus universitetų bei kolegijų studentų, siekiant atskleisti vartojimo priežastis. Duomenys konfidencialūs ir naudojami tik tyrimo apibendrinimui. Dėkoju už skirtą laiką ir nuoširdžius atsakymus!

  • Microsoft Word 150 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (671 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ber
  • Alkoholizmas sociologinis tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Alkoholizmas sociologinis tyrimas. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholizmas-sociologinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 16:25
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo