Alkoholizmo požymiai ir pasekmės


Pirmieji alkoholizmo pozymiai. Alkoholizmas referatas. Alkoholizmo pasekmes. Priklausomybes nuo alkoholio pozymiai. Alkoholizmo ese. Konspektas apie alkoholio priklausomybę. Pirmieji alkoholizmo simptomai. Priklausomybe nuo alkoholio ese. Pirmi alkoholizmo pozymiai. Ese alkoholizmo tema.

Įvadas. Alkoholizmas kaip priklausomybė. Priklausomybės nuo alkoholio fazės. Priklausomybės nuo alkoholio formos. Alkoholizmo pasekmės. Alkoholizmo įtaka žmogaus organizmui. Išvados. Naudota literatūra.

Temos aktualumas. Alkoholizmas vis dažniau yra laikomas liga. Manau, kad alkoholizmas visais laikais buvo labai aktuali problema, nuo kurios negalima nusigręžti. Todėl, svarbu žinoti, kokie yra alkoholizmo požymiai ir pasekmės, nes šiuolaikinėje visuomenėje alkoholizmas vis labiau ryškėja jaunimo tarpe, taip pat pakankamai užsilikęs ir brandaus amžiaus asmenų tarpe.

Dažniausiai pasireiškiantys pirmieji alkoholizmo požymiai yra, kai geriama dažnai, tariant, kad tai padės nusiraminti po kasdieninių rūpesčių. Išryškėja žema savigarba, bloga nuomonė apie save. Sprendimai mesti gerti vis dažniau tampa nesugebėjimu to vykdyti. Pradedama ieškoti pasiteisinimų, kodėl reikia išgerti, pasireiškia atminties užtemimai, kai visai neprisimenama, kas vyko išgertuvių metu. Tokie žmonės stengiasi nuslėpti gėrimą, praleistas darbo dienas, pamokas, paskaitas bando šiuos poelgius pateisinti liga, melavimu. Taip pat dažniausiai dėl girtavimo kaltina kitus žmones, bet ne patį save.

Tyrimo objektas – alkoholizmas, jo pasekmės ir požymiai.

Tyrimo tikslas – išsiaiškinti alkoholizmo pasekmių ir požymių ypatumus.

Tyrimo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti alkoholizmą, kaip priklausomybę.

2.Išanalizuoti alkoholizmo pasireiškimo formas bei fazes.

3.Išsiaiškinti pagrindines alkoholizmo pasekmes.

Tyrimo metodas – mokslinės literatūros analizė.

  • Pedagogika Referatas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3537 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelijaan
  • Alkoholizmo požymiai ir pasekmės
    10 - 1 balsai (-ų)
Alkoholizmo požymiai ir pasekmės. (2012 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/alkoholizmo-pozymiai-ir-pasekmes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:06
×