Alkoholizmo socialinės priežastys ir pasekmės


Alkoholio socialines pasekmes. Socialinis poveikis alchoholizmo.

Sociologijos skaidrės. Alkoholizmo socialinės priežastys ir pasekmės. Klaipėdos valstybinės kolegijos stud. Alkoholizmas – lėtinė, progresuojanti liga. Alkoholis (Etonolis) – stiprus slopinamasis preparatas. Faktai apie alkoholį. 1975m. alkoholis pripažintas narkotiku. Poveikis. Alkoholis iš pradžių maloniai svaigina. Priežastys ir veiksniai. Individualūs Socialiniai aplinkos veiksniai. Individualūs veiksniai. Paveldimumas Mėginimas pašalinti įtampą. Šeima Blogas vyresniųjų pavyzdys. Psihologinės Fiziologinės. Psichologinės pasekmės. Irzlumas ir nerimas Depresija Nemiga. Fiziologinės pasekmės. Kepenų ir nervų. Mitai apie alkoholį. Alkoholis pagerina seksualinius sugebėjimus. Nekenksmingo alkoholinių gėrimų kiekio nėra – alkoholis visada sužaloja ar sunaikina tam tikrą smegenų.


Šeima; Blogas vyresniųjų pavyzdys; Papročiai ir tradicijos (šventėse, svečiuose); Nenoras mokytis ir siekti žinių; Niekuo neužpildytas laisvalaikis; Žiniasklaidos priemonės; Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad be alkoholio gyvenime negalima apsieiti.

Irzlumas ir nerimas; Depresija; Nemiga ir dirglumas; Priekabumas, įkyrumas; Agresyvumas; Silpnėja valia; Prarandamas atsakomybės jausmas, liaujamasi domėtis darbu, rūpintis šeima.

Kepenų ir nervų ligos; Gastritas; Skrandžio opos; Kepenų cirozė; Virškinamojo trakto organų vėžys; Insultas; Sutrinka širdies ritmas ir vitaminų įsisavinimas; Pradeda raukšlėtis oda, krenta dantys, lūžinėja nagai, slenka plaukai; Ilgainiui ima drebėti rankos, degraduoja protiniai sugebėjimai, tampama nevaisingais.

Alkoholis pagerina seksualinius sugebėjimus; Galiu gerti ir neprarasti savikontrolės; Alkoholis šildo; Alkoholis ne toks jau pavojingas; Galiu greitai išblaivėti, jeigu reikia; Alus neturi tiek daug alkoholio, kaip kiti gėrimai; Prasigeria tik alkoholikai, manęs tai neliečia; Alkoholis stiprina draugystę ir lengvina bendravimą.

  • Sociologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Vesca
  • 13 puslapių (347 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sociologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 389 KB
  • Alkoholizmo socialinės priežastys ir pasekmės
    10 - 4 balsai (-ų)
Alkoholizmo socialinės priežastys ir pasekmės. (2014 m. Gruodžio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/alkoholizmo-socialines-priezastys-ir-pasekmes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:53