Alkūninis velenas laboratorinis darbas


Laivybos laboratorinis darbas. Laboratorinis darbas nr. Alkūninis velenas.


Švaistikliniai kakleliai yra tuščiaviduriai, uždengti dangčiais – (8), kad neišbegtų alyva.Dangteliai tvirtinasi varžtais su veržlėmis.Veržlė užsukoma, varžto galas prapjaunamas ir išplečiamas, kad veržlė neatsisuktų. Švaistikliniai kakleliai yra gaminami atskirai ir įpresojami į žastus. Žastų forma yra apvali, ir jie gaminami kartu su rėminiais kakleliais.

A.V. yra kiaurymės – (5), jie reikalingi švaistiklinių kaklelių tepimui. Pereinamoji vieta iš kaklelio į žastus daroma tolygi ir vadinama galtelemis. Ji skirta vietinių įtempimų nuėmimui. Švaistiklinis kaklelis kartu su žastais sudaro alkūnę. Alkūnių užkirtimo kampas yra φ = 1800,( 7200/4 ) jis priklauso nuo VDV taktiškumo koeficento ir cilindrų skaičiaus. Ant A.V. išorinio galo prie flanšo – (6) tvirtinamas masyvus ratlankis – smagratis. Jis suvienodina sukimo judesį ir tarnauja kaip energijos akumuliatorius.

Alkūninis velenas laboratorinis darbas. (2015 m. Balandžio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/alkuninis-velenas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:02