Alternatyvios investicijos


Trumpalaikiai iki 90 dienu vyriausybes popieriai. Investavimas i auksa. Investicijos i kolekcines vertybes. Investavimas i alternatyvias investicijas statistika. Investavimas i valiuta kursinis darbas. Edward max zavanelli. Alternatyvių investicijų. Investicijos i meno kurinius kursinis. Investavimas i auksa kursinis.

Turinys. Įvadas. Alternatyvių investicijų sampata ir grupavimas. Svarbiausios alternatyvių investicijų grupės. Antikvariniai daiktai. Kolekcinės vertybės. Meno kūriniai ir vertybės. Kitos alternatyvios investicijos. Alternatyvių investicijų objektų vertę kuriantys veiksniai. Alternatyvių investicijų privalumai ir trūkumai.

Investavimas yra puikus būdas užsidirbti pinigų, tačiau su viena sąlyga – jei išmanome bent pagrindinius jo principus. Priešingu atveju lėšos atiteks kam nors kitam – deja, tokios šio pasaulio taisyklės.

Variantų, kur galima padėti savo pinigus, yra daugybė. Norėdami pasirinkti geriausią, turime žinoti visų jų privalumus ir trūkumus. Max edward zavanelli išskiria šiuos dažniausiai pasitaikančius būdus, kur galima investuoti.

Grynieji pinigai. Žinoma, laikydami grynus pinigus namuose pelno negausime, tačiau šios priemonės privalumas – galimybė pinigus panaudoti užklupus netikėtiems įvykiams. Tačiau yra didelė rizika, kad pinigus gali pavogti, jų vertė prarandama dėl infliacijos, juos sudėtinga transportuoti, yra įvairių rūšių valiutos rizika. Tad tai, manyčiau, yra vienas iš neefektyviausių investavimo būdų.

Pinigai, laikomi indėliais banke. Investuojant į indėlius yra nemaža rizika, kad bankai gali bankrutuoti. Norint išvengti šios rizikos prarasti pinigus, reikėtų įsitikinti, kad bankas apdraudė indėlius. Taip pat patartina naudotis ne vieno, o kelių bankų paslaugomis. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad bankus sužlugdyti gali ir valstybės politika, todėl dalį pinigų verta laikyti užsienio šalyje įsikūrusiame banke.

Auksas. Labai senas investavimo būdas, šiandien daugiau vertintinas kaip seniai praėjusių laikų relikvija. Tačiau vyriausybės dažnai negali sukontroliuoti savo išlaidų, dėl to anksčiau ar vėliau padaro žalos savo valiutai, be to, kartais šalys kariauja. Nežinia, kas gali nutikti per ateinančius keliasdešimt metų, todėl šiek tiek aukso pravers atėjus sunkiems laikams.

Trumpalaikiai (90 ir mažiau dienų) vyriausybės vertybiniai popieriai ir pinigų rinkos priemonės. Jie yra labai saugūs ir labai rekomenduojami. Tai turėtų būti pagrindinis grynųjų pinigų pakaitalas.

Meno kūriniai, brangenybės ir įvairios kolekcijos. Yra manančių, kad šias priemones klaidinga laikyti investicijomis. Manoma, kad jos yra nelikvidžios, taip pat jomis spekuliuojama, jų vertė labai priklauso nuo vyraujančių nuomonių. Tačiau pastaruoju metu šis investavimo būdas tampa vis populiaresnis ir net pesimistai keičia nuomonę apie šias investicijas.

  • Microsoft Word 86 KB
  • 2010 m.
  • 40 puslapių (11777 žodžiai)
  • Universitetas
  • Konsultavimas
  • Alternatyvios investicijos
    9 - 1 balsai (-ų)
Alternatyvios investicijos. (2010 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/alternatyvios-investicijos.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 00:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo