Alternatyvus degalai skaidrės


Alternatyvūs degalai. Alternatyvus degalai - yra ne eilinė degalų rūšis. Alternatyvių degalų rūšys. Biodyzelinas Etanolis E85 SND (suskystintos naftos dujos) Aliejus Vandenilis H. Biodyzelinas. Biodyzelinas – atsinaujinantys alternatyvūs degalai. Etanolis E. Etanolis (etilo alkoholis) - tas pats alkoholio tipas. Snd. Gamtinės dujos yra vadinamasis fosilinis kuras. Aliejus. Paprasčiausias aliejus gali būti naudojamas kaip alternatyvus kuras. Vandenilis. Vandenilis - viena švariausių alternatyvių degalų rūšių. H2O(vanduo). Japonų kompanija "Genepax" Osakoje pristatė elektromobilį. Ir pora alternatyvių degalų kraštutinumų. Išvados. Alternatyvūs degalai yra ekonomiškesni ir žymiai mažiau teršią aplinką. Puslapiai iš kurių paimta informacija.

Alternatyvus degalai - yra ne eilinė degalų rūšis, kurios negalime įsigyti kiekvienoje degalinėje. Alternatyviais degalais siekiama padidinti ekonomiškumą ir tuo pačiu sumažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį.

Alternatyvūs degalai yra ekonomiškesni ir žymiai mažiau teršią aplinką, tai pat yra gerokai pigesni už paprastus degalus Alternatyvių degalų vienintelis trūkumas yra labai mažai vietų kur galima įsigyti alternatyvių degalų. Pasaulyje yra labai daug degalų alternatyvų, ir jų atsiranda vis daugiau, tačiau šiomis dienomis degalų rinką valdo iškastinis kuras (nafta).

  • MS PowerPoint 283 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (480 žodžiai)
  • Riko
  • Alternatyvus degalai skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Alternatyvus degalai skaidrės. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/alternatyvus-degalai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 03:57
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo