Alternatyvūs energijos šaltiniai prezentacija


Alternatyvus energijos šaltiniai. Energijos šaltiniai paprastai. Kas tai atsinaujantys energijos šaltiniai? Tai gamtos ištekliai. Alternatyvaus energijos šaltiniai yra. Saulės energija. Yra pats galingiausias atsinaujinančios energijos šaltinis. Vėjo energija. Šimtmečius buvo naudojama grūdams malti vėjo malūnuose ir vandeniui pumpuoti. Vandens enegerija. Tai vandens tėkmės. Hidroelektrinė (HEBiomasė. Biomasė yra vienas iš labiausiai paplitusių atsinaujinančių energijos šaltinių. Biomasės kuras. Medžio granulės Šieno briketai. Geoterminė energija. Yra natūrali žemės. Panaudojimas. Tiesiogiai kaip šiluminė. Darydama išvada galiu teigti, jog alternatyvių energijos šaltinių naudojimas gali sumažinti aplinkos degradavimą.


Energijos šaltiniai paprastai skirstomi į tradicinius (neatsinaujinančius) ir atsinaujinančius. Dabartinė civilizacija daugiausia naudoja neatsinaujinančius energijos šaltinius, kitaip vadinamus iškastiniu kuru akmens anglį, naftą, gamtines dujas.

Hidroelektrinė (HE) – kuriame mechaninę energiją elektros energijai gauti sukuria krentančio vandens sukama vandens turbiną, sujungia su elektros energiją gaminančių generatoriumi. Didžiausia Lietuvoje hidroelektrinė yra Kaune. Pati pirmoji hidroelektrinė buvo pastatyta Anglijoe.

Tiesiogiai kaip šiluminė energija (pvz., karštas gelmių vanduo naudojamas namas apšildyti). Energijos šaltinis elektros energijai generuoti.

  • MS PowerPoint 1157 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (419 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kamilė
  • Alternatyvūs energijos šaltiniai prezentacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Alternatyvūs energijos šaltiniai prezentacija. (2020 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/alternatyvus-energijos-saltiniai-prezentacija.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 30 d. 06:32
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo