Altorių šešėly apibendrinamieji klausimai ir atsakymai


Vasario stojimo į seminariją motyvai. Altoriu sesely 1 dalis. Lietuviu kalba mykolaicio-putino romanas alroriu sesely uzduorys su klausimais 12 klase. Altoriu sesely mokovas testas.

„ Nemėgstu savo biografijos “, - rašė Putinas. Kaip manote , kodėl. Nurodykite Putino „ Altoriu šešėly “ temas ir problemas. Kuo Liudui Vasariui reikšminga kelionė namo atostogų ? Kaip pasikeičia veikėjo nuotaika kelionės pabaigoje ? Kodėl. Kokį vaidmenį suvaidino baronienė Liudo Vasario vidinio konflikto raidoje. Koks Liudo Vasario požiūris į kunigo pašaukimą. Kodėl Liucės mestas iššūkis skubina Vasario vidinio konflikto atomazgą. Remdamiesi pirma romano dalimį įrodykite , kad bręsta konfliktas tarp Vasario dvasinio pasaulio ir seminarijos. Kokie romano visuomeninio gyvenimo įvykiai Kuo skiriasi Vasario požiūris į Katedros Nepažįstamąją ir Liucę. Kodėl negalima tapatinti Liudo Vasario ir autoriaus. Kokį laiką ir vietą mėgsta simbolistai vaizduoti savo kūryboje. Kokius Putinio kūrinius žinote ? Išvardinkite. Kokiai lteratūros krypčiai priklauso Vinco Mykolaičio – Putino kūryba. Apibūdinkite ją. Kokie biografiniai faktai apie Vincą Mykolaitį – Putiną yra įdomūs ? Kodėl. Kaip suprantate , kas yra dualizmas. Įrodykite , kad Putino „ Altorių šešėly “ yra psichologinis intelektualinis romanas. Kokia romano „ Altorių šešėly “ struktūra ? Parašykite romano dalių pavadinimus. Kokie Liudo Vasario stojimo į seminariją motyvai. Liudo Vasario moterys. Jų vaidmuo jo gyveime. Koks ryšys tarp gamtos ir kūrybingos Liudo Vasario prigimties. Koks Liudo Vasario santykis romane su Dievu. Pgrįskite teiginį , kad Liucė yra dramatiška asmenybė.


Dauguma žmonių lygina Putino gyvenimą su Liudo Vasario gyvenimu. Putinas visuomet sakė, kad tai ne autobiografija. Liudo gyvenimas labai nuodėmingas, tad Putinas nenori, kad ir apie jį taip galvotų.

Vasario pagrindinės problemos : noras būti savo kelyje, kunigystė ir jos varžymas, jis nori kurti, būti laisvu, nori mylėti, jį vargina kunigavimas, pareigos.

Liucės : gyvenime daug problmeų, nuosmukių, niekada nebuvo laiminga, išgyveno dvi netektis, galiausiai nusižudė.

Jis dziaugiasi istrukes is seminarijos, jis nori laises, jis pavargo, pagaliau jauciasi laisvas, savoje vietoje. Jis nori verkti ir islieti visa savo skausma. Pirmas susidurimas ir santykis su gamta, ji rasoma is didziosios raides lyg pagarba, dievas. Jis prisimena vaikyste ir kontaktus su ja.

Ji visada skatino Liudą ieškoti gyvenimo džiaugsmo, tobulėti, duodavo knygų, skaitė eilėrasčius. Ji moteris, kuri patvirtino Liudo trauką moterims, su ja jis pajuto tikrąjį jaudulį, aistrą. Ji buo drąsi, tad dažnai išprovokuodavo Vasarį, jį pabučiavo. Ji visada tikėjo, kad Vasaris ne šiaip sau berniokas, o talentingas žmogus. Jos dėka ir pats Vasaris tuo patikėjo, galutinai suprato, kad kunigystė jį varžo, smukdo. Jis nori kitokio gyvenimo. Svarbiausias tikslas – tapti laisvu kūrėju, o būtent tai Baronienė ir skatino.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (1209 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Greta
  • Altorių šešėly apibendrinamieji klausimai ir atsakymai
    10 - 2 balsai (-ų)
Altorių šešėly apibendrinamieji klausimai ir atsakymai. (2017 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/altoriu-sesely-apibendrinamieji-klausimai-ir-atsakymai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 21:21
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo