Alytaus miesto ssgg (swot) analizė


Alytaus miesto privalumai. Alytaus ssgg gresmes. Ssgg gresmes. Miesto ssgg analize. Miesto swotanalizė. Swot analize miestui. Swot analize alytaus miesto. Alytaus miestu pranasumai. Ssgg darbai. Alytaus miesto swot analize.

Alytaus miesto privalumai ir trūkumai. Stiprybės. Silpnybės. Alytaus miesto galimybės ir grėsmės. Išvados.

Tačiau kad ir kokie trūkumai ar grėsmės pastebimi, visuomet yra galimybių susiklosčiusią situaciją keisti iš esmės. Viena svarbiausių galimybių – tai vietinių ir užsienio investicijų pritraukimas savivaldybei skiriant pakankamai dėmesio pristatyti miestą ir taikant aktyvias informacijos bei rinkodaros priemones, statybos sektoriaus plėtra atsigaunant ekonomikai, didėjant nuosavo būsto poreikiui, vystantis miestui ir įgyvendinant projektus, taip pat galimybė pritraukti kvalifikuotą darbo jėgą iš kitų savivaldybių, švietimo įstaigų modernizavimas ir paslaugų plėtra, sveikatos priežiūros įstaigų modernizavimas. Galimybė kurti poilsio infrastruktūrą ir ją plėtoti, kurti naujas laisvalaikio paslaugas ir pramogas, jas populiarinti, vystyti turizmą Nemunu, sukuriant reikalingą infrastruktūrą ir pan.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (1215 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugnė
  • Alytaus miesto ssgg (swot) analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Alytaus miesto ssgg (swot) analizė. (2012 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/alytaus-miesto-ssgg-swot-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 10:42
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo