Alytaus miesto vystymosi analizė


Alytaus miesto problemos. Kauno miesto vystymosi analize. Kodėl reikia analizuoti miestų vystymąsi. Miesto ateities vystymosi prognozes. Alytaus miesto ateitis. Mesto vystymo analize. Alytaus miesto savivaldybės biudžeto prognozės. Alytus darnaus vystimosi. Alytus darnus vystymasis. Alytaus miesto vystymasis.

Turizmo analizė. Įvadas. Alytaus miesto kilmė, reikšmė ir valdymas. Alytaus miesto raidos analizė. Alytaus miesto svarbiausios problemos. Alytaus miesto vystymosi tikslai ir priemonės. Alytaus miesto tikslinės rinkodaros ir įvaizdžio priemonės. Alytaus ateities vystymosi prognozės. Išvados. Literatūra.


Šiame darbe bus giliau supažindinama su alytumi – nuo istorijos iki numanomos ateities. Tikslas – atlikti alytaus miesto vystymosi analizę nuo seniausios praeities iki ateities. Uždaviniai. Supažindinti su alytaus miesto istorija ir augimo/nykimo priežastimis. Aptarti svarbiausias miesto problemas. Aptarti alytaus ateities vizijas ir prioritetus. Supažindinti su tikslinėmis miesto įvaizdžio priemonėmis.

Kaip ir kiekvienas miestas, alytus taip pat turi problemų – nedarbas, pačių alytškių neverslumas, nepasitikėjimas saugumu, kylantys mokesčiai, kitos mažos problemėlės, iš kurių susideda didelės. Džiugu dėl to, kad nėra problemos, kuri būtų palikta likimo valiai – vis ieškoma alternatyvų kaip tas problemas spręsti. Reikia tikėtis, kad kuo toliau, tuo tų problemų bus mažiau.

  • Turizmas Analizės
  • 2012 m.
  • Vilma
  • 15 puslapių (4733 žodžiai)
  • Turizmo analizės
  • Microsoft Word 221 KB
  • Alytaus miesto vystymosi analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Alytaus miesto vystymosi analizė. (2012 m. Balandžio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/alytaus-miesto-vystymosi-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:11