Alytaus turizmo informacijos formos ir priemonės


Įvadas. Alytuje siūlomos turizmo informacijos paslaugos, jų infrastruktūros analizė. Alytaus turizmo informacijos sistema. jos stipriosios ir silpnosios pusės. Alytaus turizmo informacijos infrastruktūros priemonių tobulinimas. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Šio darbo tikslas – išsiaiškinti Alytuje siūlomas turizmo informacijos formas bei priemones ir jas išanalizuoti. Šiam tiklsui pasiekti išsikėlėme tokius uždavinius:

Išsisaiškinti Alytuje siūlomas turizmo informacijos paslaugas, atlikti jų infrastruktūros analizę (ar yra stendai, rodykles, ženklai, ar turi leidinius, kur juos galima rast?) ir įvertinti informacijos prieinamumą turistams.

Pateikti savo siūlymus turizmo informacijos paslaugų bei infrastruktūros plėtojimui.

Daugiausiai turizmo informacijos Alytuje teikiama jame įsikūrusiame turizmo informacijos centre. Taip pat informaciją galima gauti iš mieste esančių ženklų, rodyklių ir stendų. Rodyklės ir ženklai nurodo turistams kelią į lankytinas vietas: piliakalnius, muziejus, bažnyčias ir kt. Ženkluose nurodomas lankytinos vietos pavadinimas ir atstumas iki jos. Centrinėje Alytaus aikštėje prie savivaldybės yra didelis rodyklių stendas, kuriame yra nurodyti gatvių pavadinimai, lankytini objektai ir vykstantys renginiai. Mieste išdėliotuose plakatuose galima gauti informaciją apie mieste vykstančius renginius. Plakatai yra išdėlioti pagrindinėje Alytaus Naujojoje gatvėje ir miesto centre.

Alytaus turizmo informacijos centre galima gauti visą turistui reikalingą informaciją: apie Alytaus apgyvendinimo galimybes, transportą, maitinimo įstaigas, lankytinas vietas, muziejus, kultūros ir sportinius renginius, ekskursijas ir gidų paslaugas, aktyvaus ir pasyvaus poilsio galimybes, pramogas, medicinos, bankų ir ineterneto paslaugas, apsipirkimo galimybes. Turizmo informacijos centras teikia tokias paslaugas: užsako viešbučius, ekskursijas, parduoda turistinius leidinius, žemėlapius, suvenyrus, supažindina turizmo verslo atstovus su Turizmo įstatymu ir poįstatiminiais aktais, išduoda pažymėjimus, teikia duomenis nacionalinei turizmo informacinei sistemai NTIS. Taip pat Alytaus turizmo centras leidžia įvairius leidinius, skirtus nemokamai platinti Lietuvoje ir užsienyje. Juos galima įsigyti turizmo informacijos centre. Leidiniai yra tokie:

”Alytaus kraštas. Kaimo turizmas” – tai Alytaus krašto kaimo turizmo lankstukas. Lankstukas išleistas lietuvių-anglų kalbomis su išsamiais aprašymais apie teikiamas paslaugas ir pramogas sodybose.

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1709 žodžiai)
  • Lina
  • Alytaus turizmo informacijos formos ir priemonės
    10 - 2 balsai (-ų)
Alytaus turizmo informacijos formos ir priemonės. (2015 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/alytaus-turizmo-informacijos-formos-ir-priemones.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:28
×