Amatai kaimo turizmo sodybose


Amatai ir kaimo turizmas. Įvadas. Amatų plėtra kaimo turizmo sodybose: Šilutės rajono atvejo analizė. Turizmo samprata, reikšmė ir rūšys. Kaimo turizmo samprata, rūšys ir reikšmė. Kaimo amatų rūšys ir samprata. Keliavimo motyvai. Kaimo turizmo amatų raida ir teritorinė sklaida. Kaimo turizmo raidosanalizė, jo plėtrą reglamentuojantys teisiniai dokumenta. Amatų raidos ir teritorinės sklaidos analizė ir teisinės aplinkos vertinimas. Kaimo amatų problemos ir perspektyvos. Kaimo turizmo ir amatų rėmimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros šaltiniai. Priedai.

Tyrimo problema: Neišnaudotos arba mažai išnaudotos kaimo amatų pritaikymo galimybės didinant kaimo turizmo paslaugų patrauklumą ir konkurencingumą. Analizuojant mokslinę literatūrą, pastebėta, jog didesnis dėmesys skiriamas kaimo turizmo ir amatų esamai situacijai nagrinėti, jų plėtros galimybes sąlygojančių veiksnių analizei.

Tyrimo objektas: Šilutės rajono kaimo turizmo ir amatų būklė.

Tyrimo tikslas: Nustatyti kaimo amatų ir kaimo turizmo sąveiką Šilutės rajone, bei pateikti pasiūlymus jų panaudojimui kaimo turizmo konkurencingumui didinti. Iškeltam tikslui pasiekti sprendžiami šie uždaviniai:

1. Išanalizuoti kaimo turizmo ir amatų raidos tendencijas bei jų specifiką.

2. Išnagrinėti gamtinių, kultūrinių ir žmogiškųjų išteklių poveikį kaimo turizmo ir amatų plėtrai.

Tyrimo metodai – mokslinės literatūros, teisinių aktų ir dokumentų ir statistinių dokumentų analizė ir sintezė, anketinė apklausa, duomenų palyginimas ir grafinis vaizdavimas.

  • Microsoft Word 1516 KB
  • 2013 m.
  • 38 puslapiai (8025 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Amatai kaimo turizmo sodybose
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Amatai kaimo turizmo sodybose. (2013 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/amatai-kaimo-turizmo-sodybose.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo