Amatai verslo planas


Tiesioginiai konkurentai. Labanoro amatai. Pažintis su word planas. Duonos kepimas verslo planas. Amatu kiemelis. Tradicinių amatų kiemelio kūrimas tikslas. Amatų kiemelio įkūrimas (tikslas ir uždaviniai). Tradicinis amatų kiemelis. Amatu centro verslo planas. Amatų kiemeliai.

Santrauka. Informacija apie uab “labanoro amatų kiemelis”. Produktai ir paslaugos. Rinka ir konkurentai. Rinkodaros strategija. Verslo sistema. Valdymas ir darbuotojų komanda. Pagrindinis įmonės turtas ir ištekliai bei planuojama statyba. Technologijos ir aplinkosauga. Veiklų planas. Finansinis planas. Ekonominio gyvybingumo rodikliai.

Verslo planą teikia naujai įsikūrusi įmonė, veikianti labanoro miestelyje, švenčionių rajone, kurios tikslas - vystyti tradicinius tautinius amatus, plėtoti edukacinę – šviečiamąją veiklą bei saugoti ir puoselėti kultūrinį paveldą. Planuojama vykdyti minėtas veiklas, nes tautinės tradicijos sparčiai nyksta, todėl siekiama išsaugoti kaimo paveldo unikalumą ir plėsti amatų, ypač grindžiamų tautiniais papročiais, plėtrą. Taip pat, ši veikla yra remiama pagal lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos priemonę „parama verslo kūrimui ir plėtrai“ ir mikroįmonė planuoja pasinaudoti parama.

Įmonė bus unikali dėl savo geografinės padėties ir teikiamų paslaugų. Labanoro apylinkėse nėra kitos sodybos, kurioje būtų galima pasimokyti senųjų amatų – duonos kepimo senovinėje krosnyje, stogdengystės, verpimo, mezgimo ir kitų senųjų amatų.

Įmonės nustatyti ilgalaikiai tikslai - įkurti tautinių amatų sodybą, plėtojančią bei komercializuojančią tradicinius lietuvių amatus, puoselėjančią nacionalines vertybes bei kultūrinį paveldą, aktyvinančią bei diversifikuojančią kaimo vietovės ekonominę veiklą.

Tiksliniai uab “labanoro amatų kiemelis” klientai – visos lietuvos miestų gyventojai bei užsienio piliečiai, turizmo bei pažintiniais tikslais atvykstantys į lietuvą. Potencialūs paslaugų bei gaminių pirkėjai – žmonės, besidomintys lietuvos kultūra bei jos paveldu, siekiantys iš arčiau pažinti tradicinius lietuvių amatus.

Įmonės konkurentai skirstomi į tiesioginius ir netiesioginius. Tiesioginiai konkurentai yra muziejai, siūlantys panašias paslaugas, kaip ir uab „labanoro amatų kiemelis“. Tai - lietuvos liaudies buities muziejus, arklio muziejus, tradicinių amatų artelė ir pan. Šie konkurentai yra gana toli nuo labanoro, todėl įmonei nėra didelės tiesioginės grėsmės. Netiesioginiai konkurentai – visos švenčionių rajone esančios kaimo turizmo sodybos, tačiau nei viena iš jų neteikia mokymų, susijusių su senoviniais amatais, paslaugų, todėl šie konkurentai labiau gali būti laikomi partneriais, nes pas juos atostogaujantys žmonės turi galimybę išgirsti ir apie uab „labanoro amatų kiemelis“ teikiamas paslaugas.

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2012 m.
  • 37 puslapiai (8288 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Amatai verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Amatai verslo planas. (2012 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/amatai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 02:33
×