„Amberton“ viešbučių tinklas


„Amberton“ viešbučių tinklas. Amberton Vilnius vieta ir pastatas. Vilniaus katedros varpinė, o netoli jos (paveiksliuko viršuje, kairėje pusėje) Amberton Vilnius. Amberton Vilnius teikiamos paslaugos. Amberton Vilnius kambarių tipai. Amberton Kaunas vieta ir pastatas. Amberton Kaunas teikiamos paslaugos. Amberton Kaunas kambarių tipai. Amberton Klaipėda vieta ir pastatas. Amberton Klaipėda teikiamos paslaugos. Amberton Klaipėda kambarių tipai. Amberton Palanga vieta ir pastatas. Amberton Palanga teikiamos paslaugos. Amberton Palanga kambarių tipai. Šaltiniai.


Amberton padaliniai: Vilnius Kaunas Klaipėda Palanga Vieta ir pastatas. Teikiamos paslaugos. Kambarių tipai.

Pastatas yra L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius. Miesto centre, priešais Vilniaus katedrą. Vieta yra labai patogi, aplinkui yra daug lankytinų vietų ir restoranų. Netoli yra autobuso stotelė. Susisiekimas yra patogus, nes daugelį aplinkinių vietovių galima aplankyti tiesiog pėsčiomis. Pastatas atrodo modernesnis palyginus su aplinkiniais pastatais, bet per daug neišsiskiria iš aplinkos. Pastatas yra nėra aukštas, prijungtas prie kito pastato. Dėl pastato vietos, galimas didelis triukšmas.

Be pagrindinių, apgyvendinimo paslaugų, viešbutyje yra konferencijų salės, yra teikiami SPA masažai, yra restoranas. Viešbutyje yra 3 konferencijų salės: Plazza ir Tower, kurios talpina po 20 žmonių ir pro kurias matosi Vilniaus katedra ir salė Amber, kuri talpina 100 dalyvių. Yra įrengtas SPA „Provanso kvapai“. Taip pat viešbutis turi požeminę stovėjimo aikštelę, kurioje telpa iki 10 automobilių. Restoranas tiekia pusryčius, verslo ir paprastus pietus, vakarienę.

Pastatas yra Kuzmos g. 8, Kaunas. Įsikūręs Kauno senamiestyje, šalia miesto rotušės. Ypač patogioje vietoje, aplink yra įsikūrę nemažai restoranų, parduotuvių, taip pat visai šalia yra Nemuno ir Neries santaka. Susisiekimas patogus, daugelį lankytinų vietų galima pasiekti pėsčiomis arba transportu. Pats pastatas yra senos statybos, tačiau naujai renovuotas. Pastatą sudaro 4 aukštai. Dėl pastato vietos, galimas didelis triukšmas.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 2870 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1112 žodžiai)
  • Kolegija
  • Esa
  • „Amberton“ viešbučių tinklas
    10 - 2 balsai (-ų)
„Amberton“ viešbučių tinklas. (2017 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/amberton-viesbuciu-tinklas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:45
×