AMD ir NVIDIA vaizdo plokščių palyginimas


Turinys. Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Teorinė analize. Praktinė analize. Išvada. Informacijos šaltiniai.


Susipažinti su vaizdo plokštėmis arčiau ir palyginti AMD ir NVIDIA kompanijos vaizdo plokštes kuo jos skiriasi viena nuo kitos ir kuo jos pranašesnės ,bei pateikti informacijas apie vaizdo plokštes .Ir nuspręsti kuri vaizdo plokštės kompanija geresnė.

Paveikslėlyje matome dvi vaizdo plokštės tyrimams kairėje „AMD“ vaizdo plokštė, dešinėje „NVIDIA“ vaizdo plokštė. Lyginame kuri geresnė ir pranašesnė viena iš kitų.

Apžvalgęs šių vaizdo plokščiu parametrus galima teigti ,kad abiejų kompanijų „AMD“ ir „NVIDIA“ jų vaizdo plokščiu specifikacijos yra panašios .Galingumu labiau pasižymi NVIDIA ,nes ji visa savo gyvavimą stengėsi pasiekti kuo daugiau tai pat „NVIDIA“ pažymi didelę kaina ir aukšta projekto kokybė , o „AMD“ siekė panašiu specifikacijų už prieinama kaina kuria gali įpirkti dauguma žmonių .Abi šios vaizdo plokštės geros ,bet jei taupai pinigus ir nori naudoti vaizdo plokšte savo reikmėm geriausia butu rinktis „AMD“ ji nėra prasta vaizdo plokštė ir prieinama kaina visiems.

Paveikslėlyje matome dvi vaizdo plokštes viršuje „Nvidia Quadro P6000“, o apačioje „AMD Radeon Pro WX 8200“.

Kodėl „Nvidia Quadro P6000“ yra geresnis nei „AMD Radeon Pro WX 8200“?

Paveikslėlyje matome daugybė benčmarku buvo atlikta su įvairiais žaidimais buvo naudota max grafikos nustatymai ir matome jų rezultatus kiek ši plokštė gali apdoroti šiuos žaidimus .

  • Microsoft Word 530 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1231 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovydas
  • AMD ir NVIDIA vaizdo plokščių palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
AMD ir NVIDIA vaizdo plokščių palyginimas. (2019 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/amd-ir-nvidia-vaizdo-ploksciu-palyginimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 07:00
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo