Amerikietiška virtuvė


Amerikietiška virtuvė. Kokia pirma mintis šauna jūsų galvoje, pagalvojus apie amerikietišką virtuvę? Amerikietiška virtuvė – viena iš vakarietiškos užjūrio virtuvės. Šios virtuvės maisto gaminimo būdui susiformuoti padėjo valgių paruošimai. Tais laikais atvykėliai jau naudojo keptuves bei puodus. Kai kurie valgiai gali gerokai skirtis tarpusavyje. Užkandžiai. Salotos. Mėsainiai. Bandelė su dešrele. Pagrindiniai patiekalai. Pamėgdžiojant anglų virtuvės tradicijas. Omaras su daržovėmis. Laukinė Aliaskos lašiša. Didkepsnis. (Steikas). Keptas kalakutas. Sriubos. Žirnių. Moliūgų. Desertai. Obuolių pyragas. Laimų pyragas. (Floridos simbolis). Sausainiai su šokolado gabaliukais. Šokoladainis. Gėrimai. Vanduo ar limonadas su ledu. Gazuoti gėrimai. Keli patarimai. Valgydami Amerikoje. Restoranuose reikia palikti 15-20% mokamos sumos arbatpinigių. 1-4 klasių mokinių apklausa. Tėvų apklausa.

Kokia pirma mintis šauna jūsų galvoje, pagalvojus apie amerikietišką virtuvę?

Valgydami Amerikoje, pirmiausia visą maistą susmulkinkite peiliu ir šakute ir tik tuomet viską valgykite tik šakute. Europietiškas valgymo būdas taip pat toleruojamas. Nevartokite alkoholio be reikalo, besaikis alkoholio vartojimas ne vietoj, yra vertinamas itin priešiškai.

Restoranuose reikia palikti 15-20% mokamos sumos arbatpinigių. Rūkyti ne specialiai tam skirtose vietose – tabu.

  • MS PowerPoint 5217 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (231 žodžiai)
  • Bebras
  • Amerikietiška virtuvė
    10 - 10 balsai (-ų)
Amerikietiška virtuvė. (2014 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/amerikietiska-virtuve.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:00
×