Amerikietiškas gyvenimo būdas


Amerikietiškas gyvenimo būdas. Darbą pristato vardenis Pavardenis 2022. 22. Ekonomiškai stiprių šalių ūkiui didelę įtaka darė JAV. Sparčiai plito greitojo maisto užkandinės “McDonalds”. Visame pasaulyje labiausiai išgarsėjusi greito maisto užkandinė McDonald’s. McDonald’s logotipo keitimasis. Amerikiečiai prekyboje išrado savitarnos sistemą, kuri gerokai padidino pardavimus. Apie JAV dažnai sakoma, kad čia viskas perkama ir parduodama. Jungtinėse Valstijose vidutinė gyvenimo trukmė siekia 77,8 metus. Nuo XIX amžiaus antrosios pusės Jungtinių Valstijų nacionaliniu sportu yra laikomas beisbolas.

Amerikiečiai prekyboje išrado savitarnos sistemą, kuri gerokai padidino pardavimus. Milžiniški prekybos centrai, aprūpintas, patogus ir ypač praktiškas amerikietiškas gyvenimo būdas tapo vartotojų visuomenės simboliais. Dalies amerikiečių gyvenime itin svarbus vaidmuo tenka materialinėms vertybėms bei pinigams.

Apie JAV dažnai sakoma, kad čia viskas perkama ir parduodama. Šios vartotojų visuomenės modelis sparčiai olito ir plinta pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. To neišvengsime, nes visi esame vartotojai – prekių ir paslaugų pirkėjai. Kita vertus, nemažai žmonių priešiškai žiūri į amerikietiško gyvenimo būdo plitimą. Tik apsišvietusi ir informuota asmenybė, gali priimti sau ir visuomenei naudingų sprendimų.

Jungtinėse Valstijose vidutinė gyvenimo trukmė siekia 77,8 metus.

  • MS PowerPoint 5114 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (309 žodžiai)
  • Matas
  • Amerikietiškas gyvenimo būdas
    10 - 10 balsai (-ų)
Amerikietiškas gyvenimo būdas. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/amerikietiskas-gyvenimo-budas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 14:32
×