Anaerobinis pajėgumas ir jo nustatymas (2)


N vidut apskaičiavimas. NI % apskaičiavimas. Tyrimo rezultatų aptarimas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Tyriamieji. Tyrimo organizavimas. Tyrimo rezultatai. Tyrimo rezultatų aptarimas. Išvados. Naudoti šaltiniai.


1. Nustatyti anaerobinio galingumo (N) kaitą ir nuovargio indeksą (NI) atliekant 30 s trukmės maksimalaus intensyvumo anaerobinį darbą. 2. Palyginti anaerobinį pajėgumą priklausomai nuo treniruotumo ir lyties.

Viso tyrimo metu buvo tiriama viena tiriamoji, iš kurios gavome reikalingus rezultatus ir duomenis, šiam tyrimui atlikti.

Mechaniškai valdomas veloergometras ir matavimo prietaisas esantis ant veloergometro , kurio pagalba tiriamajai buvo nustatytas minimo dažnumas (k/min)

Viso tyrimo metu buvo tiriama viena tiriamoji kurią tyrė trys tyrėjai.

Tyrimo pradžioje tyrėjai pasiskirstė darbus o tiriamoji atsisėdo ant veloergometro. Turint laiką ir fizikinias greičio reikšmes, galima sužinoti atliktą darbą ir suskaičiuoti įveiktą kelią. Matavimo prietaisas kuris yra ant veloergometro fiksuoja pasipriešinimų jėgas, apsisukimus, nuvažiuotą kelią ir kitus atliktus

darbų rodiklius. Testui dar reikės chronometro, (laiko matuoklė). 3 tyrėjai pasidalina užduotim

Vienas iš jų fiksuoja laiką, kitas - nustatė optimalų sedynės aukštį pagal ūgį, jog tiriamoji taisyklingai atliktų visą darbo krūvį ir visa kita darba susijusi su veloergometro nustatymu, o trečiasis laikmačio pagalba kas penkias sekundes išmatuoja išmintus vatus.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (746 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Anaerobinis pajėgumas ir jo nustatymas (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Anaerobinis pajėgumas ir jo nustatymas (2). (2017 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/anaerobinis-pajegumas-ir-jo-nustatymas-2.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 22:45
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!