Analoginio jutiklio signalo kondicionierius


Analoginiai įtaisai. Analoginio jutiklio signalo kondicionierius. Darbo struktūra. Kondicionieriaus analizės etapai. Darbo eiga.

Dabar visa elektronika yra labai pažengusi ir visi išsivaizduoja, kad dabar yra viskas skaitmenizuota ir elektronikai analoginės dalies beveik nebereikia, bet tai yra netiesa. Visi jutikliai dar iki šiol veikia analoginio signalo pagrindu. Analoginiai signalai iš įvairių jutiklių paprastai būna silpni tai juos da yra būtina sustiprinti Analoginis signalas yra apdorojamas ir tik dada paduodamas į keitiklį analogas-kodas.

Sensoriaus veikimo principo aprašymas, panaudojimo sritys, principinės ir struktūrinės schemos. 2. Problemos analizė. 3.Struktūrinės ir principinės kondicionieriaus schemos sudarymas. 4 .Elementų parinkimas ir pasyvinių elementų skaičiavimas. 5. Stiprintuvų ir filtrų kompiuterinis modeliavimas 6.Modeliavimo rezultatų analizė. 7.Išvados.

Principinės schemos ir elementų parinkimas. Elementų paklaidų ir aplinkos temperatūros įtakos konverterio stabilumui nustatymas. Apsauginių priemonių nuo išėjimo užtrumpinimo ir virš-įtampių parinkimas. Apsauginių priemonių nuo įėjimo užtrumpinimo ir virš-įtampių parinkimas.

Ištirkite galutinai susintezuotos schemos išėjimo nuolatinės įtampos, laikinių charakteristikų priklausomybes nuo apkrovos varžos dydžio.

Tyrimų metu pakoreguokite parinktas schemos elementų reikšmes.

Jutiklį PT500 galima nautoti norint matuoti temperatūrą, apdorojus temperatūrinio jutiklio duomenis skaitmeniškai galima valdyti įrenginių darbą pagal temperatūrą. Šis jutiklis yra paprasta varža, kurio varža priklauso nuo temperatūros. Didėjant temperatūrai jo varža didėja.

  • Microsoft Word 646 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (783 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kursinis
  • Analoginio jutiklio signalo kondicionierius
    10 - 9 balsai (-ų)
Analoginio jutiklio signalo kondicionierius. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/analoginio-jutiklio-signalo-kondicionierius.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 10:39
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo