Analoginių harmoninių signalų diskretizavimas ir kvantavimas


Harmoninis signalas. Diskretizuoto signalo atskaitos. Signalu kvantavimas. Signalo diskretizavimas apibudinimas. Analoginio signalo diskretizavimas. Kvantavimas ir diskretizavimas. Harmoninio signalo daznio moduliavimas. Matla laboratorinis darbas. Analoginių signalų fiksavimas. Harmonine signalu analize laboratorinis.

Elektronikos laboratorinis darbas. Analoginių harmoninių signalų diskretizavimas ir kvantavimas. Darbo tikslas. Diskretizavimas. Diskretizavimas su dažniu. Kvantavimas. Kvantavimas su diskretiniu atskaitų reikšmių atmetimu. Išvados. Literatūra.


Susipažinti su analoginių harmoninių signalų periodiniu diskretizavimu bei su įvairiais diskretaus laiko signalų kvantavimo būdais. Diskretieji signalai gaunami diskretizuojant analoginius signalus. Tokia diskretizacija atliekama fiksuojant analoginio signalo reikšmes diskrečiais laiko momentais. Diskretizatoriaus išėjime gauname diskretųjį signalą – tai yra skaičių seka, kurios atskaitos sutampa su analoginio signalo reikšmėmis atitinkamais laiko momentais. Užsirašomos abi snr reikšmės: pirmoji gauta kvantuojant signalą su atskaitos reikšmės apvalinimu ir taikant keitiklį su nuliniu lygiu, o antroji - su atskaitos reikšmės apvalinimu ir taikant keitiklį be nulinio lygio. Užsirašoma snr reikšmė, kuri gauta kvantuojant signalą su diskretinės atskaitos reikšmės atmetimu ir taikant keitiklį su nuliniu lygiu.

Analoginių harmoninių signalų diskretizavimas ir kvantavimas. (2012 m. Kovo 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/analoginiu-harmoniniu-signalu-diskretizavimas-ir-kvantavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:44