Andrius Mamontovas tvirtina: „Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas “ Kokiais būdais, jūsų manymu, suaugusieji gali sudominti skaitymu vaikus?


Andrius Mamontovas tvirtina: „Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas “ Kokiais būdais, jūsų manymu, suaugusieji gali sudominti skaitymu vaikus?.


Svarbiausia yra pradžia, pratinimas mažamečio prie knygutės. Su knyga supažindinti galima ir kūdikį, rodant jam knygeles su spalvotais paveikslėliais, pasakojant apie juose pavaizduotus personažus, duodant pačiupinėti ir pavartyti knygeles. Edukologė Austėja Landsbergienė teigia,kad daugelis tėvelių vaikams skaito ir daro klaidą, knygutes reikia pasakoti rodant paveikslėlius, tam,kad vaikas susidomėtų. Nes vaikai neskaito,jie mąsto vaizdais. Skaitymas, tai yra bendravimas su vaiku, diskutavimas, todėl vaikui reikia pasakoti išraiškingai, jį klausinėti prieš pasakojant, įterpiant klausimų į pasakojimą ir pabaigus. Tokiu būdu vaikas taip pat geriau suvoks apie ką kalbama. Labai geras variantas yra perskaityti knygos pradžia ir tęsti pasakojimą su vaiku, taip lavinsite ir jo vaizduotę.

Vyresnio amžiaus vaiką, kuris jau moka skaityti, paskatinti galima įvairiau. Tereikia pasinaudoti tėveliams savo fantazija. Jaunesio amžiaus vaikui galima padaryti medį ir duoti lapelius,kad perskaites knygą galėtų po lapelį priklijuoti. Už kiekviena ar keleta medžio lapelių galima dovanoti po prizą. Vaikas tokiu būdu stengsis perskaityt daugiau, vėliau tai gali tapti jo hobiu.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1018 žodžiai)
  • Mokykla
  • Andramiau
  • Andrius Mamontovas tvirtina: „Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas “ Kokiais būdais, jūsų manymu, suaugusieji gali sudominti skaitymu vaikus?
    10 - 3 balsai (-ų)
Andrius Mamontovas tvirtina: „Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas “ Kokiais būdais, jūsų manymu, suaugusieji gali sudominti skaitymu vaikus?. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/andrius-mamontovas-tvirtina-jeigu-norite-kad-jusu-vaikai-uzauge-gyventu-gerai-laimingai-ir-turtingai-ismokykite-juos-skaityti-knygas-kokiais-budais-jusu-manymu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:36
×