Android programinė įranga


Įvadas. Programinės įrangos Android aprašymas. Programinės įrangos Android galimybės. Programinės įrangos Android privalumai. Programinės įrangos Android apribojimai. Programinės įrangos Android išbandymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Dabartinę lyderę „Android“ galima rasti tiek Samsung, tiek HTC ar kituose išmaniuosiuose telefonuose, ir ne tik telefonuose. „Android“ operacinė sistema diegiama ir į planšetes, nešiojamuosius kompiuterius, elektroninių knygų skaitytuvus ir net išmaniuosius televizorius (Google TV). Tai yra vienareikšmiška OS lyderė pasaulyje, tad apie „Andoid“ sistemos versijas verta pakalbėti kiek plačiau. Nepaisant to, kad programinė įranga yra atviro kodo, prietaisų gamintojai negali naudoti „Google“, „Android“ prekės ženklo, išskyrus tuos atvejus, kai „Google“ patvirtina, kad prietaisas atitinka jų suderinamumo dokumento (CDD). Prietaisai taip pat turi atitikti standartus, kurie būtų tinkami pažymėjimui „Google“ uždaro kodo programoms, įskaitant „Google Play“. Taip pat, „Google“ yra sukūrusi internetinę „Android“ programų ir modulių rinką, kur galima rasti dešimtis tūkstančių įvairios kainos ir kokybės programėlių. Daugelis rinkoje pateikiamų programų ir modulių yra arba nemokami, arba kainuoja labai mažai. Už „Google Play“ parduotuvėje parduotas programėles „Google“ turi galimybę uždirbti sutartą dalį rinkoje parduotos programos kainos. Dauguma telefonų gamintojų „Android“ papildo įvairiais savo sukurtais plėtiniais. Šiuo metu jau siūlomos ir „Android“ antivirusinės programos. „Android“ įrenginiai įpaprastai yra aprūpinami elektros tiekimu iš integruotos baterijos, „Android“ yra sukurta valdyti operatyviosios atminties (RAM) panaudojimą, tai reiškia išlaikyti kiek įmanoma mažiausiai programų, priešingai nei stacionaraus kompiuterio operacinės sistemos, kuri, kaip yra numatyta, turi išlaikyti kiek įmanoma daugiau atmintyje, nes energijos resursai yra neribojami.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1262 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Android programinė įranga
    10 - 9 balsai (-ų)
Android programinė įranga. (2015 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/android-programine-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:43
×