Android


Įvadas. Android operacinė sistema. Android x86 projektas. Android x86 operacinės sistemos diegimas. Android x86 operacinės sistemos vartotojo sąsaja. Internetas. Android operacinės sistemos privalumai. Android x86 operacinės sistemos trūkumai. Versijos. Panašios operacinės. Išvados. Literatūra.


Dauguma žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be technologijų. Šiais laikais ypač populiaria technologija tapo mobilusis telefonas. Beveik visi turi mobilųjį telefoną ir naudoja jį ne tik žinutėms ar skambučiams, bet ir fotografavimui, naršymui po internetą, žaidimams ir kt. Telefonų modelių yra daug ir įvairių, tačiau vienas svarbesnių veiksnių lemiantis telefono pasirinkimą yra jo operacinė sistema. Šiuo metu populiariausia operacinė sistema yra Android. Android operacinė sistema susilaukė tokio populiarumo, jog ją yra bandoma perkelti ir į stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Taigi šis pranešimas ir bus apie vieną iš Android operacinių, kuri yra pritaikyta kompiuteriams – projektą Android x86.

Tikslas: Apžvelgti Android x86 operacinę sistemą.

Android – operacinė sistema sukurta ir toliau vystoma Google kompanijos veikianti Linux pagrindu. Pirmiausiai Android operacinė sistema buvo sukurta įrenginiams liečiamu ekranu, tokiems, kaip išmanieji telefonai ir planšetės, tačiau dabar diegiama ir išmaniuosiuose televizoriuose, laikrodžiuose ir automobiliuose.

Oficialiai Android operacinė sistema pradėjo savo kelią 2008 metais spalio 22 dieną, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo išleistas T-Mobile G1. Jau tada pirmoji Android versija pasižymėjo tokiais bruožais, kaip Android turgus (Android market), Youtube programa, greitas susirašinėjimu, Wi-Fi ir Bluetooth palaikymu, suderinamumu su Google paslaugomis, tokiomis kaip Gmail, Google Search, Google Contacts, Google Maps ir t.t. Laikui bėgant operacinė sistema buvo naujinama ir vis papildoma naujomis funkcijomis. Šiuo metu tai yra populiariausia mobilių įrenginių operacinė sistema.

Android operacinė yra tokia populiari, jog nieko keisto, jog ją yra bandoma perkelti ir į stacionarius bei nešiojamus kompiuterius. Taigi Android x86 projektas – tai Android operacinė sistema, pritaikyta dirbti su x86 architektūros procesorius turinčiais stacionariais ir nešiojamais kompiuteriais.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 2588 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1460 žodžiai)
  • Serious_tom
  • Android
    10 - 7 balsai (-ų)
Android. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/android.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:30
×