Androiod OS Smart TV įrenginiuose


Įvadas. Išmaniųjų televisorių ir priedelių platformos. Išmanieji televizoriai. Platformos. Google tv. Android tv. Roku. Android tv. Dalvik virtuali mašina. Sauga. Įdiegimas ir testavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiandien, technologijos vis tobulėja ir atsiranda vis daugiau išmaniųjų įrenginiu. Tie patys įrenginiai gali atlikti vis daugiau funkcijų. Paprastuoju mobiliuoju telefonu šiandien galima ne tik skambinti bet ir naršyti interneto platybes, žiūrėti vaizdo įrašus, atlikti vaizdo skambučius, netgi tvarkyti finansus ar generuoti bankines operacijas. Savoka „išmanusis“ palietė ne tik mobiliuosius telefonus, tačiau ir vis informacinių technologijų rinka. Šiandien rinkoje galime matyti net keisčiausiu išmaniųjų įrenginių. Išmaniųjų laikrodžių vis daugėja rinkoje, šie įrenginiai jau gali pakeisti mobiliuosius telefonu. Plančetiniai kompiuteriai pasižymi didele duomenų apdorojimo sparta ir mobilumu. Susiduriame su išmaniosiomis skalbyklėmis, orkaitėmis. Išmanieji robotai, tokie kaip robotai dulkių siurbliai ar robotai vejepjovės šiandien palengvino daugeli kasdieninių darbų.

Šiame darbe bus daugiausia dėmesio krepiama išmaniesems televizoriams (Smart TV) ir jų programinei įrangai. Išmanieji televisoriai pradėjo perimti paprastų skaitmeninių televizorių rinką apie 2010 metus. Iš tobulėjus duomenų perdavimo tinklams atsirado poreikis informaciją pasiekti langvai ir bet kur. Didelis postumis į išmaniųjų televizorius kurimo progresą buvo paklausa lengvo ir greito vaizdo turinio pasiekimas. Šią funkciją galima buvo pasiekti tik prijungus televizorių į bendrąjį internetini tinklą. Norint įgyvendinti šias užgaidas televizorių kūrejai turėjo iš pagrindų pakeisti operacinių sistemų veikimo algoritmus, kai kuriais atvejes ne iš pagrindų pakeisti programinę įrangą.

  • Microsoft Word 528 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1279 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simonas
  • Androiod OS Smart TV įrenginiuose
    10 - 3 balsai (-ų)
Androiod OS Smart TV įrenginiuose. (2016 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/androiod-os-smart-tv-irenginiuose.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 10:45
×