Anglija


Kuri anglijos grafyste buvo didziausia pagal plota. Didziausi anglijos miestai. Referatas apie anglija. 5 didziausi anglijos miestai. Anglija referatas. Kalnai anglijos šiaurėje pavadinimas. Anglijos miestai pagal dydi. Anglijos virtuve. Anglijoje yra jura?. Kuri anglijos grafystė buvo pagal plotą.

Svarbiausia informacija apie angliją. Geografija. Administracinis suskirstymas. Religija. Viešbučiai. Britų virtuvė. Britų virtuvės reputacija užsienyje. Anglija (angl. England) – didžiausias ir tankiausiai gyvenamas Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Jungtinės Karalystės kraštas. Jos gyventojai sudaro daugiau nei 83 % visų Jungtinės Karalystės gyventojų, užima du trečdalius Didžiosios Britanijos salų ploto ir ribojasi su Škotija šiaurėje ir Velsu vakaruose. Taip pat ribojasi su Šiaurės jūra, Airijos jūra, Keltų jūra, Bristolio sąsiauriu ir Lamanšu. Anglija buvo suvienyta X amžiuje. Anglijos pavadinimas kilęs iš anglų genčių, įsikūrusių šioje teritorijoje V ir VI amžiuose.

Anglija (angl. England) – didžiausias ir tankiausiai gyvenamas didžiosios britanijos ir šiaurės airijos jungtinės karalystės kraštas. Jos gyventojai sudaro daugiau nei 83 % visų jungtinės karalystės gyventojų, užima du trečdalius didžiosios britanijos salų ploto ir ribojasi su škotija šiaurėje ir velsu vakaruose. Taip pat ribojasi su šiaurės jūra, airijos jūra, keltų jūra, bristolio sąsiauriu ir lamanšu. Anglija buvo suvienyta x amžiuje. Anglijos pavadinimas kanglija užima centrinę ir pietinę didžiosios britanijos salos dalį, taip pat keletą salų, iš kurių didžiausia – isle of wight. Šiaurėje ribojasi su škotija, vakaruose – su velsu. Anglija yra arčiau žemyninės europos nei bet kuri kita britanijos dalis, nuo prancūzijos ją skiria tik 52 km jūros. Tunelis po lamanšu, esantis prie folkstono, angliją jungia su europos žemynu. Anglijos - prancūzijos siena yra tunelio pusiaukelėje.

Didžiąją dalį anglijos sudaro kalvos, tačiau šiaurėje neaukštų kalnų grandinė skiria rytų ir vakarų angliją. Rytuose taip pat yra žema, pelkėta lyguma, kurios didelė dalis buvo nusausinta ir dabar naudojama žemės ūkiui.

Londonas, be abejo, yra vienas didžiausių ir judriausių miestų ne tik anglijoje, bet ir visame pasaulyje. Antras pagal dydį anglijos miestas yra birmingemas. Kiti didžiausi anglijos miestai – lydsas, šefildas, liverpulis, mannuo seno anglija yra suskirstyta į grafystes. Tokie vienetai kilę iš ankstenių, tokių kaip sasekso, esekso karalysčių, hercogysčių (jorkšyras, lankašyras) ar žemių, kurios buvo dovanojamos dvariškiams (ber forest gate viešbutis yra vos minutės nuo wanstead flats parko ir 10 minučių pėsčiomis nuo wanstead parko bei east ham metro stočių. Tradiciniuose kambariuose yra svetainės erdvės ir televizoriai.

įkurtas viktorijos laikų visuomeniniame name, šis viešbutis suteikia nebrangų apgyvenimą ir nemokamą vietą automobiliui. Visuose kambariuose yra virtuvėlės, šaldytuvai ir arbatos / kavos aparatai.

Kiekvieną rytą smuklės valgomajame patiekiami tradiciniai pusryčiai. Čia galima gauti ir vakarienę bei gėrimų. Daug restoranų ir kavinių yra lengvai pasiekiami pėsčiomis.

forest gate yra mažiau nei 25 minutės nuo centrinio londono. Lįkurtas šalia hyde parko, viešbutis royal eagle pasižymi didinga viktorijos laikų architektūra ir siūlo patogų, nebrangų apgyvendinimą. metro stotys yra netoliese.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (1156 žodžiai)
  • Laura
  • Anglija
    10 - 1 balsai (-ų)
Anglija. (2011 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/anglija.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 22:33
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo