Anglijos banko palūkanų normos ir užsienio valiutos rinka


Įvadas. Valiutos kursas ir vertingų dalykų kaina pinigų politikos pranešimų efektas trumpa literatūros apžvalga. Pinigų politikos komitetas. Metodologija. Duomenys ir empiriniai rezultatai. Alternatyvūs pardavimo apimčių matai. Alternatyvūs kintamieji. Sutampantys centrinio banko veiksmai. Išvados.

Anglijos Pinigų politikos komitetas, įsteigtas 1997m. bankas buvo apkaltintas pinigų politikos įgyvendinimo nuoseklumu su stabilia infliaciaja ir ekonomikos augimu. Naujojo režimo nurodymo tikslas buvo, kad pinigų politika turi būti skaidresnė nei iki šiol.

Kadangi Pinigų politikos komitetas susitinka reguliariai, ir politinius sprendimus visada paskelbia vidurdienį antrojo susitikimo dieną, ji suteikia retą galimybę išnagrinėti, kad pagrindinis politikos kūrimo komiteto sprendimai būtų paskelbiami į ir užsienio rinkoje. Mūsų pagrindinis tikslas yra susijęs su politinių naujienų turinio paskelbimu.

Mes išnagrinėjome Pinigų politikos komiteto politinius skelbimus naudojant penkių minučių valiutų kurso nauda bei Markovo perjungimo modelį. Mūsų apskaičiuotas modelis susijęs su aukšto nepastovumu narėmis, su kuriomis prekiaujama, mažos informacijos stoka, likvidumo prekybos egzistavimu. Pereinamojoje tikimybėje buvo nustatyta, kaip pereiti sistemingai ir aiškiai posėdžių dienų darbo rezultatus.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 217 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (2276 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Anglijos banko palūkanų normos ir užsienio valiutos rinka
    10 - 4 balsai (-ų)
Anglijos banko palūkanų normos ir užsienio valiutos rinka. (2014 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/anglijos-banko-palukanu-normos-ir-uzsienio-valiutos-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:26
×