Kaip greitai pasiruošti anglų kalbos egzaminui?

Monika

Norėčiau sužinot klaip lavinti anglų kalbos klausymą? nes praščiausiai sekasi. Būna klausaisi ir atrodo gerą atsakymą pažymi, bet galiausiai pasirodo jog ne.

KlausimaiAnglų kalba75 atsakymaiKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (72)

Zaideja

galetum internete susrasti ivariausiu klausymu, pasibandyti su jais, taip pat siulau ziureti filmus/serialus anglu kalba

2019 m.
veronica

ziureti angliskus filmus labai padeda telefono kalba nusistatyti i anglu arba per socialinius tinklus bendrauti daugiau angliskai

2019 m.
Samiiiiii

Labai svarbu yra susikaupti ir lavinti klausa. Visų pirma Žiūreti filmus, serialus tik anglų kalba. Taip pat kuo daugiau atlikinėti įvairių pratimų savarankiškai namie, kurie padėtų lavinti klausą.

2019 m.
Luka

Spresti prejusiu metu egzaminus, ziureti filmus anglu kalba

2019 m.
Justas

Gali lavintis klausyma žiurėdama filmus, video, muzikos. Taip pat keliaudama gali pasileist podcast'a, tai turetu labai padet

2019 m.
GG

Pasiieškok internete įvirių klausymo užduočių, žiūrėk youtube video anglų kalba, taip pat filmus, serialus  (iš pradžių žiūrėk su subtitrais, taip bus lengviau lavinti klausą)

2019 m.
Giedrė

Nuoširdžiai patariu žiūrėti filmus, įvairius video per socialine media anglų kalba ir skaityti literatūrą. Arba nusisamdyti korepetitorių. Sekmės!

2019 m.
Sal

man labai padėjo youtube angliškas turinys

2019 m.
Justas

Žaisti žaidimus anglų kalba, diskutuoti su žmonėmis, nebijoti klysti

2019 m.
Barbora

Ziurek filmus ir ir youtube, klausyk podcastus

2019 m.
gediminas

ziurek filmus angliskai, klausyk youtube.com pasikalbėjimus

2019 m.
Dominykas

mano atveju man stipriai padėjo audio knygų klausymas kadangi visas dėmesys yra kreipiamas į audio dalį ( nes filmai serialai nukreipia tavo dėmesį video medziaga ) 

2019 m.
Padejejas

Visų pirmą, reikia pradėti žiūrėti angliškus video ar filmus su atsiverstu žodynu, ir kai pasako nežinomą žodį, galima greitai jį pasižiūrėti ir suprasti. Aš taip dariau ir man taip padėjo išukdyti savo klausimo įgudžius.

2019 m.
Justė

Norint patobulinti savo anglų kalbos klausymo įgudžius, rekomenduočiau klausyti įvairaus tipo audio knygas (žinoma anglų kalba). Pradedant nuo visai paprasčiausių vaikyškų knygelių. Taip pripratinsi ausį atpažinti anglų kalba tariamus žodzius, bei iš konteksto išoksi naujų žodzių. 

2019 m.
Rimgaudas

Is patirties galiu patarti kad geriausias mokymasis anglu kalbos yra bendravimas. svarbu kad zmogus kalbantis angliskai butu geranoriskas padeti. zodis po zodzio skinys po sakinio. pats taip ir ismokau

2019 m.
Kamile

Man asmeniškai, filmai nelabai ir padeda, lankau papildomai anglų kalbos pamokas, kurios iš tikrųjų padeda, tai patarčiau rasti mokytoją, kuris padėtų tau. Siūlyčiau nueiti bent porą kartų, tikrai padės. Taip pat, jei nenori lankyti papildomai pamokų, tai tada gali pats mokytis, nusipirkt knygų su užduotimis ir disku, po truputį darant rezultatai turėtų pasirodyti

2019 m.
Viktorija

Pasiruošti brandos egzaminui siųlyčiau pasisamdyti korepetitorę, jei nėra laiko bėgti i IELTS kursus, jie ruošia būtent tam egzaminui, bet jei pasiruoštum IELTS, valstybini dar lengviau išlaikytum. Ten darai tiek klausymo, skaitymo, rašymo užduotis.:)

2019 m.
marta

Labas, visu pirma geriausia yra ziureti filmus arba serialus anglu kalba. Is pradziu tikrai bus sunku suprasti ir t.t. bet po kiek laiko pamatysi, kad jau kazka imi suprasti, o ir per pamokas geriau viska supranti. Aisku ir skaityti knygas yra labai geras budas. Bet geriausia kalba ismokti pats kalbedamas, tai jeigu yra tokia galimybe kalbeti angliskai su draugu, pazistamu gyvenanciu Anglijoje butu tikrai labai gerai.

2019 m.
Vaiva

Sveika, man tai panašus reikalas buvo su klausymu :) Anglų mokytoja patarė žiūrėti interviu anglų kalba per Youtube ir žinok tai labai labai padėjo :) 

2019 m.
labaas

manau, reikia daug klausyti, ieškoti klausimo užzduičiu interrnete ir taip praktikuotis

2019 m.
Laura

Žiūrėk daugiau filmų, kad įgautum geresnę klausimo skiltį ir skaityk straipsnius, jeigu kurio žodžio nesupranti, būtinai jį išsiversk ir bandyk susigalvoti savų sakinių naudojant tą žodį, kad lengviau įsimintų. 

2019 m.
Gvidas

Aš savo sugebejimus dazniausiai lavinu ziuredas angliskus filus, klausydamasis muzikos ir bandydamas sau versti kiekviena zodi, man tai padeda isigilinti i kiekviena zodi.

2019 m.
Norbertas

Ištikrųjų visų pirma reikia kalbėjimui pasiruošti, tai reiškia, kad imi visus praeitais ir užpraeitais metais kalbėjimo temas ir bandai kalbėti, su kuo susidūriau, kad per mažai laiko skyriau dialogui, nes biški praktikos pritrūko.... na o su rašiniais, labai gerai struktūras reikia įsiminti :)

2019 m.
Jonas

Mano nuomone, reiktų susirasti būtent klausimo užduočių interente ir su jomis praktikuotis. Klausymo užduotis reikalauja daug dėmesio ir supratimo. Svarbiausia nepasimesti, nes paskui gali ir nespėti visko padaryti.

2019 m.
Jonas

žiūrėk filmus, serialus anglų kalba, jei yra galimybė šnekėk su draugais angliškai, spresk  klausimynus, skaityk tekstus ir atsakyk i klausimus

2019 m.
Val

Labai naudinga žiūrėti filmus anglų kalba.

2019 m.
fel

paprasciauciai ziureti Youtube patinkancius youtuber'ius kur daugiau sneka. ir galiausiai kaip dauguma daro, pasiziuret keliu metu senumo egzaminu temas ir pamegint paciam pasikalbet

2019 m.
Mindaugas

Serjalai filmai per youtube video angliski ir egzamino klausymo pavyzdziai

2019 m.
Gintė

Anglų kalbos klausymą lavinti, manau, tikrai padėtų anglų kalba žiūrimi filmai - iš pradžių, tai atrodo ,,kosmosas", lyg vis tiek ne viską supranti ar išgirsti, bet su laiku klausa pripranta/lavėja ir žmogus pradeda girdėti, bei suprasti kiekvieną anglišką žodį, net ir iš konteksto pradedama suprasti žodžių reikšmė, kurių žmogus galbūt nežinojo.

2019 m.
G

Gali tik pasikartoti rašybos taisykles, o pati kalba moki arba ne.. Jei per visą tą laiką kiek mokeis neišmokai tai neišmoksi ir prieš egzaminą. Iš esmės užsienio kalbų egzaminai yra tokie, kad gali net nesimokyt, nes ką jau moki, tą.. 

2019 m.
Raminta

Patarciau daugiau ziureti anglisku serialu, filmu. Paskaitynek daugiau angliskai visko, ziurek youtubei visokius vlogus kad suprastum kitu zmoniu tembra ir pns

2019 m.
Matas

Jeigu kalbant korenkrečiai apie teksto klausyma bei jo klausimų atsakymus, patartina iš pradžių išsamiai išnagrinėti pačius klausimus. Prie to pačio galima ir įsidėmėti raktinius žodžius iš užduotų klausimų, o vėliau, klausantis teksto, bandyti išgirsti asociacijas, arba galiausiai patį atsakymą.

2019 m.
Simona

Patarčiau namuose pasidaryti ankstesnių metų anglų kalbos klausymus

2019 m.
gabriele

Padetu jeigu daugiau bendrautum anglu kalba, jei turi su kuo, taip pat labai padeda filmu ir serialu ziurejimas anglu kalba su titrais kada pats bandai suprasti ka isgirdai

2019 m.
Emilija

Geriausia yra žiūrėti filmus ar serialus angliškai. Taip pat labai geras būdas praplėsti žinyną yra skaityti knygas.

2019 m.
Zygis

Internete paspresti, taip pat siulau ziureti filmus/serialus anglu kalba

2019 m.
Ugnė

Jeigu problemos kyla dėl teksto neaiškumo, patarčiau klausytis žmonių kalbančių angliškai su skirtingais akcentais. Palaipsniui bus lengviau suprasti teksta. Kitu atveju patarčiau išsamiai peržiurėti duotus klausymus ir pasirinkimus, atsakinėti i klausimus tuo metu kai klausaisi įrašo. Dažniausiai informacija įraše eina tokia pačia tvarka, kaip ir klausimai tai vertėtų atkreipti į tai dėmesį. Sėkmės!

2019 m.
Ieva

Sveika! Visu pirma rekomenduociau daugiau ziureti anglisku filmu ar serialu su lietuviskais subtitrais, taip lavinsis ne tik klausymas, bet ir plesis tavo anglu kalbos zodynas. Taip pat galetum namuose pabandyti padaryti ankstesniu metu egzaminu klausimu.Sekmes!

2019 m.
Tomas

Mano patarimas yra žiūrėti youtube podcastus arba mokymus apie tai kas tau labai įdomu ir galbūt pravers ateityje. Taip daug labiau stengiesi įsiklausyti, tuo pačiu sužinai daug įdomių dalykų, kurie tau yra įdomūs ir aktualūs. Kitaip tariant - dviguba nauda. Man youtube yra aukso kasykla!

2019 m.
Paulina

Rekomenduoju žiūrėti angliškus filmus,serialus (bent jau man tai labai padėjo),klausytis podcast'us, žiūrėti youtube su angliškais subtitrais

2019 m.
Evelina

Žiūrėjimas filmų likus keliems mėn iki egzamino nelabai kuo padėtų,nebent labai sengtumeisi gilinis į pokalbius,manau senkis daugiau bendraui angliškai, kartai tiesiog pasimirša jau žinomi žodžiai jei nedaudoji kalbos.Sekmės

2019 m.
Emilija

Patariu žiūrėti daug filmų anglų kalba, nepraleisti progos paklausti kitų žmonių, skaityti angliškai (geriausiai garsiai, taip lavinamas tarimas), nesvarbu kokio lygio knyga, taip pat žiūrėti youtube angliškai, nes taip lengviau suprantami visokiausi akcentai, bandyti versti tekstus į lietuvių kalbą ir nebijoti klysti

2019 m.
Vytenis

Zaisk zaidimus, kuriuose bendravimas yra anglu kalbos pagrindu paremtas,skaityk knygas, ziurek filmus, su draugais rasinekis anglu kalba jei buna noro, spresk anglu kalbos uzduotis apie filma, kai ji paziuresi.

2019 m.
Audrius

Zaisk zaidimus, kuriuose bendravimas yra anglu kalbos pagrindu paremtas,skaityk knygas, ziurek filmus, su draugais rasinekis anglu kalba jei buna noro, spresk anglu kalbos uzduotis apie filma, kai ji paziuresi. Turetu padeti tau!

2019 m.
toma

perskaityti klausimus iš anksto ką reikia atsakyti ir svarbiausias dalykas išsirašyti raktinius žodžius, taip pat padėtų lavinti anglų kalbą filmai angliški, ir vertėtų paskaityti angliškų tekstų

2019 m.
Gabriel

Geriausia butu pasimokinti anglu sakyniu struktura,nes anglu ir lietuviu sakyniu strukturos skyriasi ir net jeigu isverti viska pazodiui,reiksme skirsis.Klausytis muzikos,ziureti angliskus serialus,kalbetis su zmonem irgi padetu.

2019 m.
Solveiga

Žiūrėti daug daug daug filmų ir serijalų anglu kalba, būtu gerai be subtitrų, kad tikrai įsiklausytum į tai ką sako.

2019 m.
Ervina

Aš bentjau skaitau knygas anglu kalba, visus filmus bei serijalus žiūriu anglu kalba (man net labiau patinka žiūrėti angliškai nei kad su vertimu). Domėtis koks egzaminas buvo praeitais metais ir pasibandyti ji atlikti 

2019 m.
Laura

Aš bentjau skaitau knygas anglu kalba, visus filmus bei serijalus žiūriu anglu kalba (man net labiau patinka žiūrėti angliškai nei kad su vertimu). Domėtis koks egzaminas buvo praeitais metais ir pasibandyti ji atlikti.

2019 m.
Zosė

Siūlyčiau pasispręsti klausymo testus iš IELTS puslapio, ten su atsakymais būna. Pvz: https://takeielts.britishcouncil.org/take-ielts/prepare/free-ielts-practice-tests/listening

2019 m.
AAA

Ziureti anglu k. filmus, daryti praktines uzduotis

2019 m.
Slyva

Pažiurėk filmus anglų.k arba dar kas gali padet tai persiversk taisykles visas. 

2019 m.
Aistė

Žiūrėti daugiau angliškų filmų ar skaityti angliškus straipsnius ar knygas.

2019 m.
Linelis

Ziureti anglu kalbos filmus,/epizodus/youtube daryti praktines uzduotis arba verteja.

2019 m.
gustas

paprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskaspaprastai,stengtis stengtis ir viskas

2019 m.
Gi

Kalbėti išmokti lengviausia kalbant su draugu ir atsižvelgiant į jo pastabas, readingą reikia suprasti ką perskaitei ir logiskai susidelioti atsakymus, o essay reikia iškalti struktūrą ir pasitobulinti žodyną!

2019 m.
monika

Kuri vieta konkrečiai nesiseka? (jei nesiseka viskas - greitai pasiruošti nepavyks). Ar tai kalbėjimas, skaitymas, rašymas? Galbūt žodžių stygius? O galbūt laikai?

2019 m.
Atsakytojas

Pažiūrėti įvairių filmų anglų kalba, žymiai lengviau įsimina anglų kalba.

Beto stengtis kalbėti anglų kalba.

2019 m.
ShadowEdge

manau geriausia yra mokytis internetu, žiūrint įvairius vaizdo įrašus, juos galima ir atsisukti ir geriau įsigilinti

2019 m.
Annonymous

Žiurek angliškus filmus, videos per Youtube, įsijunk subtitrus

2019 m.
Laura

Manau, jog vertėtų žiūrėti filmus, serialus, realybės šou anglų kalba, taip pat su subtitrais lietuvių kalba. Tokiu atveju bus lengviau tiek išmokti, tiek ir įsiminti žodžius ir jų tarimą, lengviau juos atskirti, išgirsti.

2019 m.
Andželika

Man asmeniškai labiausiai padėjo sistemingas anglų kalbos mokymasis ne tik mokykloje, bet ir po pamokų. Pirmiausiai turi nuspręsti kiek laiko gali skirti kiekvieną dieną anglų kalbos mokymuisi. vienas smagesnių būdų: atsisiųsk programėlę Duolingo , tai mokymasis žaidimo forma, dar man labai padėjo žiūrėti filmus anglų kalba su angliškais subtitrais ir skaityti angliškas knygas. Jeigu sunku prisiversti pačiam mokytis, geriausias variantas lankytis pas korepetitorių.

Sausio 27 d. 15:25
Augustinas

Siūlau žiūrėti angliškus video Youtube, pvz VICE kanalas neblogas.

Sausio 28 d. 07:41
sigi

daryti viską kas susije su anglų kalba, klausimas lavinasi ne tik klausant, bet ir skaitant ar rašant, manau geriausia filmus žiūrėt angliškus su angliškais titrais, skaityti strapisnius knygas ir pan.

Vasario 4 d. 11:07
Kamile

Spręsk praėjusių metų egzaminus, klausimo užduotis, mėgstamus filmus ir serijalus žiūrėk anglų, o ne lietuvių kalba. 

Vasario 4 d. 21:24
jjj

Filmų žiūrėjimas manau geriausiai padeda išmokti anglų kalba

Vasario 6 d. 14:59
Radvilė

Klausymo įgudžius geriausia lavinti žiūrint filmus, serialus anglų kalba. Taip pat naudinga žiūrėti vlogus anglu kalba. 

Vasario 9 d. 19:48
LEONARDAS

Žiūrėti animacinius filmus anglų kalbą, per dieną išmokti po bent 30 naujų angliškų žodžių, versti lietuviškus tekstus į anglų kalbą.

Vasario 29 d. 15:29
Karina

Filmų žiūrėjimas labai padeda. Galima klausytis muzikos arba žiūrėti video.

Kovo 12 d. 19:30
Aurimas

Mokinkis papildomai pas kokį kitatautį. Greitai prasimuši

Kovo 16 d. 17:44
Karolina

Žiūrint filmus angliškai, su subtitrais. Klausantis muzikos, išsiverčiant nežinomus žodžius

Kovo 21 d. 19:36
Sana

Man buvo iškilusi tokia pati problema ir ilgai galvojau, kaip tai įveikti, kaip pakeisti. Sugalvojau tvarkydamasi, piešdama, gamindama ar kažką veikdama tiesiog kaip fonui klausytis bet kokių video anglų kalba Youtube. Ir tikrai padėjo, pagerėjo klausymo anglų kalba įgūdžiai. :))

Kovo 27 d. 14:23
Šis klausimas užrakintas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo